Była działaczka PO bezlitosna dla Tuska. Padły mocne słowa o sytuacji z Płońska

Nie brak komentarzy po konwencji Platformy Obywatelskiej, która odbyła się pod koniec ubiegłego tygodnia. Jeden z komentarzy na ten temat zamieściła była działaczka PO – Aleksandra Wasilewska. Jej komentarz dotyczył aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska, który w bardzo tradycyjny sposób został przywitany przez burmistrza Płońska – Andrzeja Pietrasika. Co dokładnie na ten temat napisała była działaczka Platformy Obywatelskiej?

Polecamy także: Tego jeszcze nie było. Nagrali posła Nitrasa: „Przez Pana wlazłem…” (wideo)

Donald Tusk na początku lipca bieżącego roku powrócił do krajowej polityki. Na ten moment z pewnością liczyło wielu działaczy i sympatyków Platformy Obywatelskiej. Przed tą decyzją Koalicja Obywatelska, na której czele stoi Platforma Obywatelska borykała się z licznymi problemami. Jednym z nich były wówczas słabe notowania w sondażach wyborczych. W dodatku na politycznym horyzoncie pojawiła się Polska 2050 Szymona Hołowni, która stała się poważną konkurencją dla Platformy i kierowanej przez nią Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Od momentu powrotu Donalda Tuska głośno było przede wszystkim na temat jego wizyt w Gdańsku, Szczecinie. Nie ulega wątpliwości, że o przywitaniu byłego premiera w Płońsku także będzie głośno jeszcze przez pewien czas. Komentarz na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła była działaczka Platformy Obywatelskiej – Aleksandra Wasilewska.

Była działaczka PO – Aleksandra Wasilewska o Donaldzie Tusku

Donald Tusk szybko po powrocie do krajowej polityki wziął się za porządki w szeregach Platformy Obywatelskiej, która borykała się z poważnymi kłopotami. Akrualnie część problemów Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi Platforma wydają się być zażegnane w znacznej mierze.

Najnowsze sondaże dają zdecydowanie lepsze poparcie dla KO niż to miało miejsce jeszcze przed powrotem Donalda Tuska. W dodatku nie brak jest zdań, że Tusk jest liderem, którego Platforma od wielu lat nie miała.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

W ostatnich dniach głośno było przede wszystkim za sprawą występu byłego przewodniczącego Rady Europejskiej w Płońsku. Lider PO został przywitany przez burmistrza miasta w bardzo tradycyjny sposób – chlebem i solą. Nagranie z tego momentu bardzo szybko trafiło do internetu. Pojawiło się również na ten temat wiele komentarzy. Jeden z nich zamieściła była działaczka Platformy Obywatelskiej – Aleksandra Wasilewska.

Ale cyniczny hipokryta. I kto mu uwierzy? Zwyczajna pokazówka – napisała Aleksandra Wasilewska komentując zdjęcie, na którym burmistrz Andrzej Pietrasik wita Donalda Tuska chlebem. Wpis po linkiem TUTAJ

Źródło: Tysol, Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor