Zapytano zwolennika PO o wiec Tuska. „Nic lepszego dziś nie zobaczycie” (wideo)

Donald Tusk na początku bieżącego tygodnia pojawił się w Gdańsku, gdzie zostało zorganizowane jego spotkanie z miejscowymi zwolennikami i wyborcami. Wcześniej na wspomniane wydarzenie były przewodniczący Rady Europejskiej zapraszał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Spotkanie odbyło się przy Studni Neptuna o godzinie 17.00.

W poniedziałek o 17. 00 spotykamy się w Gdańsku przy Studni Neptuna. Jest o czym rozmawiać. Serdecznie zapraszamnapisał za pośrednictwem Twittera były szef polskiego rządu.

Polecamy także: Zbigniew Zamachowski uderza w PiS. Mocne słowa znanego aktora

Zaraz po wiecu zaczęły się pierwsze komentarze na temat wystąpienia Donalda Tuska. Wśród zgromadzonego tłumu znalazł się także dziennikarz portalu Onet. Pytał on zgromadzonych o wrażenia i oceny wystąpienia Donalda Tuska. Uwagę wielu internautów szczególnie przykuła wypowiedź jednego z pytanych mężczyzn. Co dokładnie powiedział?

Donald Tusk w Gdańsku. Zaskakująca wypowiedź zwolennika

Donald Tusk na początku bieżącego miesiąca powrócił do krajowej polityki i od razu przejął stery nad Platformą Obywatelską. Nie jest żadną tajemnicą, że powrót Tuska jest odbierany przez wielu polityków i sympatyków Platformy jako wielka nadzieja na nawiązanie ponownej bliskiej rywalizacji z ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego.

Polecamy także: Tusk mocno o ministrze edukacji. Bezlitosna riposta Czarnka: „To se ne vrati”

W poniedziałek Donald Tusk odwiedził Gdańsk, który jest dla niego miastem bardzo ważnym. To właśnie w nim się urodził oraz kształcił. W trakcie spotkania wypowiedział się na temat aktualnej władzy, której zbyt dobrze nie oceniał. Z kolei zaraz po wystąpieniu szefa PO pytania zgromadzonym zadawał dziennikarz portalu Onet. Uwaga internautów skupiła się przede wszystkim na wypowiedzi jednego mężczyzny.

Pytania dziennikarzami Onetu

Dzień dobry, jak się podobał Tusk w Gdańsku? – pytał dziennikarz Onetu napotkanego mężczyznę. No dla mnie rewelacjaodparł. Dlaczego?dopytywał dziennikarza. No mówił prawdę. Co tam się dzieje w Polsce. Jednak chce coś zmienić tutaj w polityce. Ja byłem zawsze za POkontynuował pytany mężczyzna. A propo tego, co chce zmienić, jakie konkrety z ust przewodniczącego Tuska tutaj dzisiaj padły?dopytywał reporter.

No tutaj Unia Europejska, konflikty i tak dalej z innymi krajami… chodzi o związek radziecki. Także myślę, że tutaj to wszystko idzie w dobrym kierunkuodparł pytany.

No dobrze, a czy taka jedna konkretna propozycja ustawy, zmiany prawa po dojściu do władzy. Czy coś takiego z ust Tuska padło dzisiaj?pytał dziennikarz Onetu.

Polecamy także: Cenckiewicz odpowiada Rosatiemu ws. FOZZ. Mocne słowa historyka

Konkretów tutaj było bardzo dużo, także ciężko mi wymienić – odparł mężczyzna. Jeden dla Pana najważniejszy?padło pytanie. Oj to będzie ciężko – ponowił pytany uczestnik wiecu.

No dobrze, a dla Pana co jest najważniejszego w tym powrocie Tuska, co trzeba zmienić, jedna rzecz najważniejsza, o której mówił też Tusk? – pytał na koniec dziennikarzaNo wiem Pan co, było tego tak dużo, że ciężko mi powiedzieć, ale wszystko to mi się podobało, to co on mówiłodparł.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Chłopiec zaczął ziewać w trakcie przemowy Tuska. Nagle zniknął ze sceny (wideo)

Awantura w TVP o 500 plus. Mocne słowa także Klarenbacha do posła PO (wideo)

Tragiczna śmierć polskiego księdza we Włoszech. Miał 63 lata

Atak nożownika w Warszawie. Są ranni

Mocne słowa także Elżbiety Witek do KOD. Marszałek powiedziała im to wprost (wideo)