Fogiel z PiS bezlitosny dla dziennikarza Onet. Przypomniał mu ten wpis

Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości przypomniał stary wpis aktualnego dziennikarza serwisu informacyjnego Onet – Kamila Dziubki.

Polecamy także: Żona polityka PiS odpowiada Ochojskiej. Napisała to wprost

Wpis, do którego postanowił się odnieść rzecznik formacji rządzącej pochodzi z roku 2017 i dotyczy życzeń, które miał złożyć Władimir Putin wobec szefów państw oraz rządów. W tym gronie miało zabraknąć Polski, na co swoją uwagę zwrócił dziennikarz.

Wojna na Ukrainie trwa już ponad dwa tygodnie. Działania zbrojne na terytorium naszego wschodniego sąsiada rozpoczęły się 24 lutego z samego rana od ataku ze strony wojsk Federacji Rosyjskiej.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Od tego czasu Ukraińcy stawiają silny opór względem agresora. W tym czasie z wielu stron świata pod adresem Rosji napłynęły głosy potępienia. Za nimi w ruch poszły także sankcje wymierzone w reżim Putina.

Niestety wojna niesie za sobą olbrzymią tragedię przede wszystkim dla ludności cywilnej. Wielu obywateli naszego wschodniego sąsiada straciło dach nad głową i dorobek swojego życia. W obliczu zagrożenia wielu Ukraińców postanowiło szukać schronienia w innych krajach. Jednym z nich jest Polska, która do tej pory przyjęła blisko 1.7 miliona osób.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Temat wydarzeń na Ukrainie jest także bardzo aktywnie poruszany przez polskich dziennikarzy oraz polityków. Dochodzi także do pewnych przypomnień sprzed kilku lat. Na taki ruch zdecydował się między innymi Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości. Polityk PiS przypomniał dziennikarzowi Onetu jego stary wpis z roku 2017.

Radosław Fogiel przypomniał stary wpis Kamila Dziubki z 2017 roku

Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości przypomniał stary wpis aktualnego dziennikarza serwisu informacyjnego Onet – Kamila Dziubki. Wpis, do którego postanowił się odnieść rzecznik formacji rządzącej pochodzi z roku 2017 i dotyczy życzeń, które miał złożyć Władimir Putin.

Władimir Putin wysłał życzenia do 41 szefów państw i rządów. Najdłuższe prezydentowi Chin. Najkrótsze premierowi Kanady. Są życzenia dla Trumpa, Macrona i Merkel. Na liście również prezydent Czech Zeman i Viktor Orban. Polska pominiętanapisał Dziubka w 2017 roku.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Wpis dziennikarza „odkopał” Radosław Fogiel, który przy tym napisał:

A pamiętacie, jak się kiedyś atakowało PiS, bo Putin życzeń nie przysłał? Trochę przypał…napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)