Tego jeszcze nie było. Nagrali posła Nitrasa: „Przez Pana wlazłem…” (wideo)

Do internetu, a dokładniej to na łamach portalu społecznościowego Twitter pojawiło się nagranie z posłem Platformy Obywatelskiej, którym jest Sławomir Nitras. Nagranie wraz z posłem największej formacji opozycyjnej w polskim Sejmie opublikowała Telewizja Polska na jednym ze swoich kont w tym serwisie. Oprócz TVP nagranie zostało także upublicznione przez internautów.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Z kolei Telewizja Polska publikując nagranie podała także źródło nagrania, z którego wynika, że twórcami nagrania z posłem Sławomirem Nitrasem jest kanał działający na Facebooku noszący nazwę „Niezależna Telewizja”. Wchodząc na ich profil na wspomnianym portalu społecznościowym możemy ujrzeć całość nagrania, na którym pojawił się nie tylko znany poseł Platformy Obywatelskiej ze Szczecina.

Sławomir Nitras i nagranie, które obiegło sieć

Sławomir Nitras to jeden z posłów Platformy Obywatelskiej, która stoi na czele Koalicji Obywatelskiej, w której skład oprócz PO wchodzą także Nowoczesna, Partia Zielonych oraz także Inicjatywa Polska. Na temat posła ze Szczecina w ostatnich dniach było bardzo głośno. Jest to spowodowane przede wszystkim jego popularną wypowiedzią, która padła w trakcie Campus Polska Przyszłości.

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

Wówczas Sławomir Nitras wypowiedział się na temat katolików. Znany poseł Platformy Obywatelskiej powiedział między innymi, że katolicy w niedalekiej przyszłości mogą stać w Polsce mniejszością.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Dobrze, żeby to się stało w sposób niegwałtowny, racjonalny, a nie zasadzie pewnej zemsty. Na zasadzie: to jest uczciwa kara, za to, co się stało. Musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zdarzymówił poseł Nitras. 

Nagranie z posłem PO

Z kolei dziś Sławomir Nitras stał się główną postacią zupełnie innego nagrania. Zostało one upublicznione w mediach społecznościowych przez internautów oraz także media. W tym drugim gronie znalazła się Telewizja Polska, która przekazała fragment na swoim profilu o nazwie „TOP TVP INFO” na Twitterze.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

Z nagrania opublikowanego przez publiczną telewizję dowiadujemy się także, że źródłem nagrania jest profil „Niezależna Telewizja”, który można znaleźć na Facebooku.

Na nagraniu widać, że mężczyzna trzymający najprawdopodobniej kamerę chciał porozmawiać z posłem Platformy Obywatelskiej. Cała sytuacja w pewnym momencie zakończyła się dość zabawnym skutkiem.

Źródło: Twitter, Polska Times

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor