Hołownia mocno nt. Czarnka i Zalewskiej. Dostał bezlitosną ripostę

Szymon Hołownia, lider formacji Polska 2050 w rozmowie na antenie Polsat News wypowiedział się na temat plag, które jego zdaniem w ostatnim czasie napotkały polskich uczniów. Wypowiadając się na ten temat były prezenter stacji telewizyjnej TVN wspomniał o aktualnym ministrze edukacji i nauki – Przemysławie Czarnku oraz o europoseł – Anny Zalewskiej. Na jego słowa zaregowała jak do tej pory tylko wspomniana europoseł. Co odparła na słowa byłego kandydata na urząd prezydenta Polski?

Polecamy także: Mocne pytanie do Balcerowicza na Campus Polska. Tego się nie spodziewał (wideo)

Szymon Hołownia to jedna z tych osób, które do świata polskiej polityki weszły niedawno. Wcześniej aktualny lider Polski 2050 przez wiele lat był związany z telewizją, a przede wszystkim ze stacją TVN, gdzie sporą popularność przyniosło mu prowadzenie programu rozrywkowego „Mam talent” wraz z Marcinem Prokopem. Teraz dziennikarz stara się zaistnieć w krajowej polityce.

Szymon Hołownia (Polska 2050) o Przemysławie Czarnku i Annie Zalewskiej

Pierwszy dzień września oznacza dla uczniów powrót do szkolnych ławek po dwóch miesiącach odpoczynku. Dla jednych jest to powód do zadowolenia, lecz dla drugich nie do końca. Tak było, jest i pewnie będzie. Mimo wszystko ostatni czas dla polskich uczniów był bardzo wyjątkowy.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Na ich temat głos zabrał w rozmowie z Polsat News Szymon Hołownia – lider formacji Polska 2050. W swojej wypowiedzi cytowanej przez portal wp.pl polityk mówił o plagach, które jego zdaniem napotkały w ostatnim czasie polakich uczniów. W tym kontekście były prezenter TVN wspomniał o ministrze edukacji i nauki – Przemysławie Czarnku i aktualnej europoseł – Annie Zalewskiej.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Gdy patrzę dziś na kolejne plagi, które spotykają uczniów – najpierw minister Zalewska, później COVID-19, teraz minister Czarnek, to mam ochotę gorąco wspierać uczniów i trzymać za nich kciuki. I zapewniać, że ratunek już bliskopowiedział w dniu rozpoczęcia roku szkolnego Szymon Hołownia na antenie Polsat News.

Na jego słowa zaregowała Anna Zalewska w rozmowie w programie „tłit” Wirtualnej Polski.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Pan Szymon Hołownia działa eventowo. Chce wzbudzać emocje, bo ma kłopot ze spadającymi sondażami. Systemów generalnie nie rozumie, jest bardzo powierzchowny, a zaczepiony i proszony o merytoryczną dyskusję, po prostu nie odpowiadaripostowała w programie „Tłit” Wirtualnej Polski.

Pytana, czy czuje się dotknięta słowa lidera ruchu Polska 2050, odparła, że „po czterech latach zorganizowanego hejtu ma duży dystans do różnego rodzaju wypowiedzi polityków i tych, którzy chcą się stać politykami„.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź