Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Iwona Hartwich za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła wpis, w którym wzywała o wpuszczenie osób znajdujących się przy polskiej granicy do naszego kraju.Na ten post posłanki zaregował były reprezentant Polski w siatkówce i kapitan reprezentacji – Marcin Możdżonek. Co na wpis polityk postanowił odpowiedzieć znany sportowiec?

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu
Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnich dniach jednym z głównych tematów poruszanym w mediach oraz opinii publicznej. Głos w związku z wydarzeniami przy wschodniej granicy kraju zabrał między innymi szef polskiego rządu – Mateusz Morawiecki.
Polityk podkreślił w zeszłym tygodniu za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Polska musi bronić swoich granic i suwerenności terytorium. Wyraził także współczucie dla sytuacji uchodźców, lecz dodał także, że są oni wykorzystywani przez reżim rządzący na Białorusi.

Iwona Hartwich i Marcin Możdżonek na Twitterze

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest na bieżąco obserwowana przez media i polityków. Na temat całej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych w zeszłym tygodniu wypowiedziała się między innymi Iwona Hartwich – posłanka Koalicji Obywatelskiej.Polecamy także: Ogórek zakpiła z Kingi Rusin na antenie TVP: “A nie… to mi się śniło” (wideo)

Polityk w opublikowanym przez siebie wpisie wzywała do tego, aby wpuścić do Polski osoby znajdujące się przy granicy Polski z Białorusią. Posłanka dodała także, że sprawy dotyczące ustalenia ich tożsamości można przeprowadzić później. Na końcu polityk zapytała: „od czego macie służby?”.

– Wpuśćcie w końcu tych ludzi do Polski! Kim są, ustali się później! Od czego macie służby?napisała w mediach społecznościowych Iwona Hartwich.

Pod wpisem posłanki znalazło się wiele odpowiedzi ze strony internautów. Jeden z nich zamieścił między innymi były reprezentant Polski w siatkówce – Marcin Możdżonek.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu
– Iwona Hartwich: Wpuście mnie w końcu do Sejmu! Kim jestem, zobaczycie później! No to żeśmy zobaczyli…napisał w odpowiedzi były kapitan reprezentacji Polski.

Kim jest Marcin Możdżonek?

Marcin Możdżonek to polski siatkarz, grający na pozycji środkowego. Mistrz świata juniorów z Iranu. Mistrz Europy z Turcji z 2009 roku. Od listopada 2011 do maja 2014 kapitan reprezentacji Polski seniorów. W roku 2020 zakończył karierę sportową. W reprezentacji Polski rozegrał 242 mecze.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)