Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Władysław Frasyniuk był gościem TVN24, gdzie wypowiedział się na temat sytuacji mającej miejsce na polskiej granicy z Białorusią. Przy tej okazji dawny działacz opozycji demokratycznej w PRL powiedział także kilka słów na temat polskich żołnierzy. Wypowiedź Frasyniuka wywołała olbrzymią falę kontrowersji.

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Złe wieści dla Donalda Tuska

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnim czasie jednym z głównych tematów poruszanych w mediach oraz także w opinii publicznej. W związku z tym głos zabrał między innymi szef rządu Mateusz Morawiecki.

Premier za pośrednictwem mediów społecznościowych podkreślił, że Polska musi chronić swojej granicy i dbać o suwerenność terytorium. Szef rządu jednocześnie wyraził współczucie dla uchodźców, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Polityk dodał także, że są oni wykorzystywani przez białoruski reżim Łukaszenki.

Władysław Frasyniuk w TVN24 o polskich żołnierzach

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnich dniach obiektem uwagi i dyskusji w wielu krajowych mediach. Tak jak już o tym wcześniej pisaliśmy – na temat całej tych wydarzeń za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedział się szef polskiego rządu – Mateusz Morawiecki. Premier podkreślił przede wszystkim, że Polska musi bronić swoich granic i suwerenności terytorium. Wyraził również współczucie dla sytuacji uchodźców, lecz dodał także, że są oni wykorzystywani przez reżim rządzący na Białorusi.

Polecamy także: Ogórek zakpiła z Kingi Rusin na antenie TVP: “A nie… to mi się śniło” (wideo)

Temat dotyczący wydarzeń na granicy Polski z Białorusią został także poruszony na antenie stacji telewizyjnej TVN24, gdzie jej gościem był Władysław Frasyniuk. W trakcie swojej wypowiedzi dawny działacz opozycji demokratycznej odniósł się w bardzo kontrowersyjnych słowach do polskich żołnierzy.

Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze mówiąc, słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami, bo ja mam wrażenie, że to jest wataha – powiedział. – Wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzidodał.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu

Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania – trzeba to mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu, przeciwnie – plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowieocenił opozycjonista.

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)