Dziennikarz zapytał Roksane Węgiel o Boga. Jej odpowiedź wielu zaskoczyła (wideo)

Roksana Węgiel udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat swojej wiary, kościoła oraz także spraw dotyczącej spowiedzi. Warto przy tym zaznaczyć, że młoda gwiazda od dawna nie ukrywa się ze swoją wiarą.

Polecamy także: Mocne pytanie do Balcerowicza na Campus Polska. Tego się nie spodziewał (wideo)

Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego” – wyznała w jednym z wywiadów.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Młoda gwiazda swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim talentowi i stopniowemu wchodzeniu na szczyty popularności. Wszystko na dobre rozpoczęło się od występu w programie muzycznym dla młodych piosenkarzy. Następnie kariera Roksany nabrała olbrzymiego tempa i rozgłosu, kiedy to wokalistka wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci. Dziś dla wielu osób nastolatka jest odbierana jako wielka nadzieja przyszłości polskiej muzyki, ponieważ talentu w żaden sposób nie można jej odmówić.

Roksana Węgiel wypowiedziała się na temat swojej wiary

Roksana Węgiel to aktualnie jedna z największych gwiazd polskiej muzyki obok Viki Gabor. Bez wątpienia rokiem, który przyniósł olbrzymi rozwój w jej karierze był 2018. To wówczas Roksana zwyciężyła w programie The Voice Kids. Następnie w tym samym roku przyszedł wielki międzynarodowy sukces Roxie, która wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci. Od tamtego momentu kariera polskiej gwiazdy nabrała sporego rozpędu. Dziś wiele osób stawia 16-latke na pierwszym miejscu wśród gwiazd młodego pokolenia, która ma olbrzymią szansę na to, aby w przyszłości uzyskać jeszcze większy sukces.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Roksana często udziela również wywiadów. W jednym z nich młoda gwiazda wypowiedziała się na temat swojej wiary w Boga, kościoła oraz także spowiedzi.

Ja tak naprawdę wyznając moje wartości nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu (…) Ja w ogóle jeśli chodzi o Kościół, to ja to odbieram jako wspólnotę – zacznijmy od tego. To jest dla mnie wspólnota ludzi, którzy się łączą w miłości do Boga i to jest najważniejsze. Już nie wchodzę nawet w politykę Kościoła, bo wiadomo jak jest. Każdy jest inny, każdy podchodzi do tego indywidualnie, ja się nie wstydzę o tym mówić i uważam, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka. Niech każdy robi to, co czujemówiła Roksana Węgiel.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Piosenkarka wypowiedziała się także na temat spowiedzi.

To jest stresujące, nie będę ukrywać, ale sobie tak myślę, że tak naprawdę spowiadam się Bogastwierdziła Roksana Węgiel.

Z kolei pod nagraniem znalazły się także komentarze internautów, którzy byli pozytywnie zaskoczeni poziomem wypowiedzi piosenkarki na temat związany z jej wiarą.

Źródło: Viva, Eska

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź