„Play” tłumaczy się z zachowania Kurdej-Szatan. Mocna riposta Ziemkiewicza

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła kontrowersyjny wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym to aktorka odniosła się do polskiej Straży Granicznej oraz także rządu. Publikacja aktorki znalazła zarówno zwolenników, jak i również przeciwników.

Polecamy także: Emocjonalne słowa Kurdej-Szatan. Aktorka uderza w Straż Graniczną i rząd PiS

Wpis na temat sytuacji opublikowała się komórkowa – „Play”, z którą to Barbara Kurdej-Szatan jest od wielu lat zwiazana. Na ten wpis operatora komórkowego odpowiedzieć postanowił Rafał Ziemkiewicz. Co w tej sprawie napisał znany publicysta i dziennikarz?

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana z gry w między innymi serialu „M jak Miłość” w Telewizji Polskiej oraz także „W rytmie serca” w Polsacie. Mimo wszystko początkowo największy rozgłos celebrytka uzyskała za sprawą występów w reklamach znanej sieci komórkowej „Play”. Barbara Kurdej-Szatan była także gospodynią programów Kocham cię, Polsko! (2016–2018), The Voice of Poland (2016-2018), The Voice Kids (2018-2019) i Dance Dance Dance (2019).

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

W ostatnich dniach na temat aktorki stało się głośno za sprawą jej bardzo emocjonalnego wpisu, który zamieściła na Instagramie. Nagranie przedstawiało sytuację, do której miało dojść na granicy Polski z Białorusią.

Barbara Kurdej-Szatan i jej emocjonalny wpis. Reakcja Play i riposta Ziemkiewicza

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła kontrowersyjny wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym to aktorka odniosła się do polskiej Straży Granicznej oraz także rządu. Publikacja odbiła się głębokim echem w mediach.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

W związku z tym do sprawy postanowiła się odnieść sieć komórkowa „Play”, z którą to Barbara Kurdej-Szatan jest od wielu lat zwiazana.

Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Playnapisała sieć Play na Twitterze.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Do tego wpisu postanowił się odnieść publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Bzdura. Wybraliście ją sobie na swoją twarz, więc każda jej „prywatna opinia” jest waszą – trzeba tłumaczyć podstawy marketingu? Gdyby Pani Kurdej Szatan obraziła osoby LGBT, zapewne nie mielibyście skrupułów zerwać z nią współpracy w pięć minut potemnapisał Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)