Kryzys na granicy z Białorusią. Kurdej-Szatan ponownie zabiera głos

Barbara Kurdej-Szatan na portalu społecznościowym Instagram ponownie zamieściła wpis, który odnosi się do sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Tym razem jednak język użyty przez znaną celebrytkę jest zdecydowanie łagodniejszy niż to miało miejsce w zeszłym tygodniu.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej popularnych polskich aktorek/celebrytek ostatnich lat. Sporą popularność przyniósł jej przede wszystkim angaż w reklamach sieci komórkowej Play. Kolejno Kurdej-Szatan pojawiła się w serialu Telewizji Polskiej – M jak Miłość. Na swoim koncie ma także występy w telewizji w roli prowadzącej znane programy rozrywkowe. Mowa tu przede wszystkim o „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance”, „The Voice Kids” oraz także „Kocham Cię Polsko”.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Celebrytka pojawiła się także jako uczestniczka takich show jak choćby „Taniec z gwiazdami”, czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Mimo wszystko w ostatnich dniach przyszłość kariery aktorki stanęła pod sporym znakiem zapytania za sprawą jej wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych, gdzie w bardzo kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Teraz na profilu aktorki pojawił się nowy wpis, lecz zdecydowanie jest on napisany w łagodniejszym tonie.

Barbara Kurdej-Szatan na portalu społecznościowym Instagram o sytuacji na granicy

Aktorka podała dalej za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych apel inicjatywy Rodziny bez Granic.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Przekażcie również dalej. Może macie gdzieś znajomych, którzy np. pracują z obcokrajowcami i mogą przesłać te informacje do osób ze swoich krajów?” – pytała Barbara Kurdej-Szatan.

Przekraczanie granicy Białoruś – Polska i Białoruś – Litwa jest skrajnie niebezpieczne. Obecnie granice są zamknięte. Białoruskie służby okradają ludzi i siłą przepychają przez drut żyletkowy na granicy z Polską. Planują rozdzielanie rodzin. W Polsce ogłoszono Stan Wyjątkowy. Wojsko pilnuje granicy i nie przepuszcza nikogo. Osoby są wyłapywane w polskim lesie i zawracane na Białoruś. Strefa nadgraniczna staje się pułapką, z której nie ma wyjścia. Jest bardzo zimno (w nocy poniżej 0 stopni Celsjusza) i pada deszczczytamy na profilu aktorki.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Setki przybyszów głodują i nie mają wody. Jest duże ryzyko śmierci z wychłodzenia. Podróż na Białoruś to zagrożenie życia. Jest śmiertelnie niebezpiecznie. Kilka osób już umarło. Nie dajcie nabrać się oszustom, którzy chcą tylko Waszych pieniędzzacytowała Barbara Kurdej-Szatan.

Całość wpisu Barbary Kurdej-Szatan można zobaczyć pod linkiem TU.

Źródło: Fakt, Instagram

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne