Rodzinny dramat Zofii Klepackiej. To był olbrzymi cios

Zofia Klepacka niedawno przeżyła wielki rodzinny dramat. Doszło do niego tuż przed igrzyskami, które odbyły się w Tokio. Przed wielką imprezą sportową zmarł tata polskiej sportsmenki. Nie ulega wątpliwości, że taka sytuacja była sporym ciężarem dla Klepackiej, która na igrzyskach była stawiana w gronie polskich faworytek do zdobycia medalu w swojej dyscyplinie.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

Zofia Klepacka to przede wszystkim polska sportsmenka windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X. Jest także brązową medalistką XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W ostatnim czasie Zofia Klepacka zasłynęła ze swoich poglądów politycznych, o których mówi publicznie. W tej sytuacji polska olimpijka napotkała zarówno na pozytywne, jak i również negatywne komentarze. Klepacka otwarcie wypowiada się również na temat swojej wiary.

Zofia Klepacka i rodzinny dramat

Zofia Klepacka to przede wszystkim polska sportsmenka – windsurferka, która ma na swoim koncie spore osiągnięcia w tej dziedzinie sportu. Do tej pory Zofia Klepacka raz zostawała mistrzynią świata. Dwa razy przypadł jej tytuł wicemistrzyni. Z kolei na igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 roku zdobyła dla Polski brązowy medal.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Równie wiele sukcesów Klepacka święciła na mistrzostwach Europy. Jej dorobek w tym aspekcie jest najbardziej okazały: 3x złoto, 1x srebro i 5x brąz. Jednak w ostatnim czasie Zofia Klepacka zasłynęła z jeszcze jednego powodu.

Mamy tu na myśli poglądy polskiej sportsmenki. Klepacka nie ukrywa swojego zdania na wiele tematów. W tym aspekcie posiada zarówno zwolenników jak i również przeciwników.

Wielką nadzieją dla Zofii Klepackiej były ostatnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Niestety tuż przed tą ważną sportową imprezą zmarł tata polskiej sportsmenki. Przyczyną śmierci był rak.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

– Przed igrzyskami mój tata ciężko zachorował na raka. Przyszedł taki moment, wróciłam z mistrzostw świata w kwietniu i zrezygnowałam ze zgrupowań za granicą, aby opiekować się tatą. Być z nim do końca dni. Niestety, nie zobaczył mnie na igrzyskach olimpijskich, zmarł miesiąc wcześniej. Ale patrzył tam z nieba – mówiła wzruszona w jednym z wywiadów.

Życie prywatne polskiej sportsmenki

Wychowała się w Warszawie, w jednej z kamienic przy ulicy Marszałkowskiej. Od dzieciństwa kibicuje Legii Warszawa, na której stadion zabrał ją ojciec.

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

W 2009 poślubiła argentyńskiego żeglarza sportowego Lucia Nocetiego, z którym ma syna Mariano (ur. 2009). Ze związku z Michałem Paterem ma córkę Marię (ur. 2013).

Źródło: Wikipedia, Wprost

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor