Ziemkiewicz prosto z mostu. Mocne słowa dziennikarza ws. TVN

Dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał głos w sprawie „lex TVN”, na którego temat od piątku jest bardzo głośno. Co na ten temat powiedział znany dziennikarz?

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Od piątku w krajowych mediach sporo się mówi na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Jest ona przez część mediów określana jako „lex TVN”. W związku z odrzuceniem weta Senatu przez Sejm ustawa trafi na biurko prezydenta Andrzeja Dudy, który w tej sprawie podejmie ostateczną decyzję. Nie brak w tej sytuacji głosów wyrażających nadzieję na to, że głowa państwa skorzysta w tej sytuacji z przysługującego mu prawa weta.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Głos w tej sprawie zabrało już wielu polityków oraz także dziennikarzy. Między innymi Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że dziś pojawi się o godz. na Krakowskim Przedmieściu. – Skapitulowali przed pandemią i drożyzną, ale idą na wojnę z wolnymi mediami. Będę w niedzielę o 19 na Krakowskim Przedmieściu.#lexTVN – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Donald Tusk.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Głos w tej sprawie zabrał również znany dziennikarz i publicysta – Rafał Ziemkiewicz

Rafał Ziemkiewicz o „lex TVN”

Od drugiej połowy bieżącego tygodnia w krajowych mediach sporo się mówi na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Jest ona przez część mediów określana jako „lex TVN”. W związku z odrzuceniem weta Senatu przez Sejm ustawa trafi na biurko prezydenta. Teraz przed głową państwa stoi podjęcie ostatecznej decyzji. Nie brak jednak w tej sytuacji głosów wyrażających nadzieję na to, że prezydent Andrzej Duda skorzysta z przysługującego mu prawa weta.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Głos na temat „lex TVN” zabrał również Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Osobnym cyrkiem jest, jak nagle TVN i cała reszta suplikantów zapomnieli, że przecież „pan Duda” wcale nie jest Prezydentem, tylko „długopisem”, „wielokrotnym gwałcicielem kon-sty-tuc-ji”, a wybory w ktorych go wybrano były nieuczciwe i wręcz sfałszowane. Od wczoraj już nie!napisał dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy