Kurdej-Szatan zaskoczyła. Wspomniała w TVN o Straży Granicznej

Barbara Kurdej-Szatan na antenie stacji telewizyjnej TVN w programie „Dzień dobry TVN” wypowiedziała się na temat swojego pomysłu pomocy w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej. W gronie osób, które miałyby zostać objęte pomocą są także strażnicy. Na czym by miała polegać udzielana im pomoc?

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat jest jedną z bardziej znanych celebrytek w polskim show-biznesie. Największą popularność przyniosła jej praca na planie reklam znanej sieci komórkowej. Dodatkowy zaszczyk popularności przyniósł jej także angaż w popularnym serialu Telewizji Polskiej – M jak Miłość. Aktorka ma także na swoim koncie występy w filmach i innych serialach. Do niedawna była również prowadzącą flagowych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej.

Jednak od pewnego czasu wokół Barbary Kurdej-Szatan zebrały się czarne chmury. Jest to spowodowane między innymi jej niedawną publikacją w mediach społecznościowych. Aktorka zamieściła wpis, w którego treści odniosła się w kontrowersyjny sposób do Straży Granicznej. W tej sytuacji spłynęła na nią spora ilość negatywnych komentarzy od internautów. Mimo wszystko w całym zamieszaniu nie zabrakło także głosów wsparcia.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Mimo wszystko ostatni skandal odbił się na jej wizerunku. Można odnieść wrażenie, że Barbara Kurdej-Szatan zamierza choć delikatnie przyćmić negatywne wrażenie po ostatnim skandalu choćby za sprawą udzielanych wywiadów. 19 grudnia aktorka była gościem programu „Dzień dobry TVN”, gdzie poinformowała o swoim pomyśle pomocy w związku z sytuacją na granicy. Pomoc miałaby także objąć strażników granicznych.

Barbara Kurdej-Szatan na antenie stacji telewizyjnej TVN w programie „Dzień dobry TVN” o pomocy na granicy

Barbara Kurdej-Szatan była gościem Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa w programie „Dzień dobry TVN”. Na początku rozmowy aktorka wspomniała o pomocy, która ma zamiar zorganizować o nazwie „Serce dla ludzi granicy”.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Niczego staram się nie żałować w życiu. Nawet jeśli wydarzy się coś kontrowersyjnego czy szokującego, to po prostu staram się z tego brać lekcje i wynieść coś dobrego, przekuć w coś dobrego. Po tym wszystkim, co się wydarzyło, zamierzam zorganizować akcję „Serce dla ludzi granicy” – mówiła Barbara Kurdej-Szatan.

Tak naprawdę wszyscy tam potrzebują pomocy. Długo zastanawiałam się nad tym, co zrobić, żeby pomóc wszystkim. Mnóstwo osób jeździ tam z ubraniami, darami, ale tak naprawdę tam są trzy grupy ludzi, które potrzebują pomocy. To nie tylko uchodźcy, ale również strażnicy, niektórzy są tacy jak widzimy na przykład na nagraniu opublikowany wczoraj, ale niektórzy na pewno wzmagają się z ogromnym problemem, a i trzecia grupa mieszkańcy tych miejsc. Są pełni strachu, niepewności tego, co przyniesie jutro. Myślę, że tam nie mają pomocy psychologicznej, psychiatrycznejpowiedziała celebrytka.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Razem z fundacjami i paroma osobami doszłam do wniosku, że taka pomoc psychologiczna, to będzie coś, co będzie mogło pomóc każdemu, każdy będzie mógł zadzwonić. Na razie jesteśmy jeszcze w fazie organizacji wszystkiego. W połowie stycznia wdrożymy tomówiła aktorka.

Źródło: wPolityce

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy