Zgrzyt w TVP. Adamczyk do europosła opozycji: „Proszę nie instruować”

Do spięcia doszło w TVP w programie „Gość Wiadomości” między prowadzącym Michałem Adamczykiem, a europosłem Łukaszem Kohutem. Na samym początku programu dziennikarz zwrócił się do polityka Lewicy z pytaniem dotyczącym zamieszania powstałego między innymi wokół Europejskiej Partii Ludowej, za której sterami stoi Donald Tusk. Co w ramach tego pytania odpowiedział europoseł Kohut?

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W jednym z ostatnich odcinków programu „Gość Wiadomości” prowadzący Michał Adamczyk rozmawiał z dwoma polskimi europosłami – Łukaszem Kohutem oraz także Patrykiem Jaki. Dziennikarz zaczął programu na temat „afery” dotyczącej między innymi Europejskiej Partii Ludowej. W odpowiedzi na to pytanie europoseł Łukasz Kohut odparł, że ten temat wybrzmiewa przede wszystkim na antenie telewizji publicznej.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Kontynuując swoją wypowiedź Łukasz Kohut wspomniał o aferze wynikłej wokół Łukasza Mejzy oraz także wspomniał o sprawie dotyczącej działki żony szefa polskiego rządu Mateusza Morawieckiego. W odpowiedzi na te słowa Michał Adamczyk powiedział, że: – Proszę nie instruować, czym powinna zajmować się telewizja publiczna. Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej i jest gigantyczna afera na szczycie unijnej władzy. Uwaga, to nie jakaś telewizja czy media w Polsce ją ujawniły, tylko francuskie media – stwierdził dziennikarz.

Spięcie w programie „Gość Wiadomości” w TVP

Do spięcia doszło w TVP w programie „Gość Wiadomości” między prowadzącym Michałem Adamczykiem, a europosłem Łukaszem Kohutem. Na samym początku programu dziennikarz zwrócił się do polityka Lewicy z pytaniem dotyczącym zamieszania powstałego między innymi wokół Europejskiej Partii Ludowej, za której sterami stoi Donald Tusk.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że te echa, o których państwo mówią, wybrzmiewają przede wszystkim w telewizji publicznej. Szkoda, że nie wybrzmiewają afery pana Mejzy i afera związana z działką żony pana premierapowiedział europoseł Łukasz Kohut.

Proszę nie instruować, czym powinna zajmować się telewizja publiczna. Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej i jest gigantyczna afera na szczycie unijnej władzy. Uwaga, to nie jakaś telewizja czy media w Polsce ją ujawniły, tylko francuskie media. Dotyczy partii, której przewodniczącym jest Donald Tusk, czyli największej partii w Parlamencie Europejskimodpowiedział Michał Adamczyk.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Bardzo się cieszę, że jesteśmy członkiem Unii Europejskiej, bo moje pokolenie o tym marzyło. Nie jestem członkiem tej frakcji, tylko Socjalistów i Demokratów. Jeżeli chodzi o tę aferę, to pan, który był członkiem trybunału obrachunkowego został ukarany i stracił część emerytury. To ważna afera, ale mamy przed nami wiele innych różnych afer, o których państwo niestety milczycieskontrował europoseł.

To nie jest tak, że milczymy. Gdyby oglądał pan programy telewizji publicznej, to zobaczyłby pan, że na te tematy również jest mowa. Gościmy europosłów, więc rozmawiamy o tym, co dzieje się na szczytach unijnej władzyodparł Adamczyk i zwrócił się do drugiego z gości.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)