Fatalne wieści Polskiego Związku Narciarskiego. Chodzi o Kamila Stocha

Puchar Świata w Skokach narciarskich: Kamil Stoch nie pojawi się w niedzielnym konkursie, który odbywa się w Klingenthal.  Komunikat na ten temat zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych Polski Związek Narciarski. Jaki jest powód absencji wybitnego polskiego skoczka?

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Nie ulega wątpliwości, że bieżący sezon skoków narciarskich jest jak na ten moment dla polskich skoczków niezbyt obiecujący. Przez ostatnie lata polska kadra przyzwyczaiła polskich kibiców do zdecydowanie lepszych wyników niż te, z którymi mamy do czynienia w bieżącym czasie. Mimo wszystko nadzieja pojawiła się w ten weekend po zakończeniu sobotniego konkursu. Wszystko to za sprawą wyniku Kamila Stocha.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Polski skoczek, który przez wielu fanów jest odbierany jako następca Adama Małysza zajął trzecie miejsce w sobotnim konkursie w niemieckim Klingenthal. Wielu polskich kibiców liczyło na to, że Stoch poprawi być może swój wynik już w niedzielnym konkursie. Niestety fatalne wieści na temat lidera kadry skoczków przekazał Polski Związek Narciarski za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kamila Stocha w niedzielnych zawodach nie zobaczymy. Znany jest powód jego nieobecności.

Puchar Świata w Skokach narciarskich: Niedziela bez Kamila Stocha

Kamil Stoch nie pojawi się w niedzielnym konkursie, który odbywa się w Klingenthal.  Komunikat na ten temat zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych Polski Związek Narciarski. Polski skoczek ma ostre zapalenie zatok i po przeprowadzonej konsultacji z lekarzem sztab szkoleniowy podjął decyzję o wycofaniu Kamila Stocha ze startu.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Z przykrością musimy poinformować, że z przyczyn zdrowotnych Kamil Stoch nie wystartuje w dzisiejszych zawodach PŚ w Klingenthal. Zawodnik ma silne zapalenie zatok i po konsultacji z lekarzem sztab szkoleniowy podjął decyzję o wycofaniu Kamila ze startupoinformował Polski Związek Narciarski za pośrednictwem konta na Twitterze.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Na ten moment Kamil Stoch w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich jest na miejscu 100. Pierwszy jest Karl Geiger przed Stefanem Kraftem i Markusem Eisenbichlerem.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)