„Smród na cały kraj”. Kempa wbija szpilę Trzaskowskiemu

Europoseł Beata Kempa za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do rady krajowej Platformy Obywatelskiej oraz także przemawiającego w jej trakcie prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. 

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W sobotę rozpoczęły się obrady Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. W ich trakcie głos zabrał szef PO – Donald Tusk, który w swojej przemowie odniósł się do sytuacji w kraju związanej z pandemią oraz bardzo surowo postanowił ocenić rząd Zjednoczonej Prawicy.

Będziemy rozmawiać o naszym planie działań, a nie o PiS i Jarosławie Kaczyńskim. 200 m stąd jest siedziba PiS na Nowogrodzkiej. Jak się wyjdzie na zewnątrz, to czuć odór zepsutej władzymówił Donald Tusk.

Oprócz byłego premiera głos w trakcie trwania Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej zabrał także prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Włodarz stolicy w swojej przemowie podkreślił między innymi, że – „Nie wygramy wyborów bez silnej Platformy Obywatelskiej i silnej opozycji”. Rafał Trzaskowski przyznał także, że jest przekonany, że jego środowisko polityczne wygra kolejne wybory.

Nie wygramy wyborów bez silnej Platformy Obywatelskiej i silnej opozycji. (…) Dziękuję wszystkim tym, którzy nie tracą nadziei i walczą. Tylko dzięki Wam mamy dalej demokratyczną Polskę. I będziemy ją mieli, bo jestem przekonany, że wygramy kolejne wyborystwierdził polityk.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Na temat Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej wypowiedziała się za pośrednictwem mediów społecznościowych europoseł Beata Kempa, która podkreśliła na wstępie swojego wpisu, że „w ramach pokuty za grzechy” oglądała radę PO.

Europoseł Beata Kempa i jej wpis

Europoseł Beata Kempa za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniosła się do Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej oraz także przemawiającego w jej trakcie prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego, który mówił między innymi, że:

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Dzisiaj piekielnie istotna jest synergia. Nie wygramy wyborów, nie dokładając kolejnych bardzo istotnych elementów: trzeba poprosić obywateli o pomoc w kontroli wyborów, trzeba konsolidować samorządy. Trzeba nam współpracywskazał prezydent Warszawy.

Nie wygramy wyborów bez silnej Platformy Obywatelskiej i silnej opozycji. (…) Dziękuję wszystkim tym, którzy nie tracą nadziei i walczą. Tylko dzięki Wam mamy dalej demokratyczną Polskę. I będziemy ją mieli, bo jestem przekonany, że wygramy kolejne wyborystwierdził polityk.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Z kolei Beata Kempa na Twitterze napisała:

W ramach pokuty za grzechy oglądam Radę Krajową PO. Trzaskowski coś krzyczy o „sprawczości” Platformy. Pragnę przypomnieć oczyszczalnię Czajka i smród na cały kraj brzmi fragment wpisu Beaty Kempy, która być może w ten sposób chciała także odpowiedzieć na wypowiedź Donalda Tuska m.in o „odorze zepsutej władzy” przy czym jednocześnie wbiła przysłowiową szpilkę włodarzowi stolicy. 

Źródło: Twitter, wp, dorzeczy

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)