Jakubiak nie wytrzymał. Mocna riposta na najnowszy wpis Trzaskowskiego

Kongres USA: Rafał Trzaskowski na Twitterze poinformował o zaproszeniu Kongresu USA

Prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że drugiego grudnia bieżącego roku weźmie udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej na zaproszenie Kongresu USA. Włodarz stolicy podkreślił, że to pierwsza taka sytuacja, w której zaproszony zostaje prezydent Warszawy.

Polecamy także: Kurdej-Szatan przerywa milczenie. „Wiem, że są różni policjanci, żołnierze”

W tej sytuacji na wpis byłego kandydata na urząd prezydenta Polski z ramienia Koalicji Obywatelskiej postanowił odpowiedzieć były poseł Marek Jakubiak. Co dokładnie postanowił odpowiedzieć na wpis aktualnego prezydenta stolicy kraju?

Rafał Trzaskowski od 2018 roku jest prezydentem Warszawy. Wówczas w wyścigu o urząd włodarza stolicy pokonał już w pierwszej turze wyborów swojego najpoważniejszego kontrkandydata – Patryka Jakiego. O rocznicy przejęcia władzy w stolicy poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Dokładnie 3 lata temu, 22.11.2018, zostałem oficjalnie prezydentem
@warszawa. Dziękuję za to, co już za nami – i pracujemy dalej! Cel pozostaje ten sam: nowoczesne, wygodne, bezpieczne, zielone miasto. Dla wszystkichnapisał Trzaskowski.

Z kolei z najnowszego wpisu polityka na Twitterze wynika, że drugiego grudnia weźmie on udział w weźmie udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej na zaproszenie Kongresu USA.

Kongres USA: Rafał Trzaskowski na Twitterze poinformował o zaproszeniu

Rafał Trzaskowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że drugiego grudnia bieżącego roku weźmie udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej na zaproszenie Kongresu USA.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

2.12, na zaproszenie Kongresu USA, wezmę udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej. To nie pierwszy raz, kiedy amerykańscy kongresmeni dyskutują o sytuacji w Polsce, ale pierwszy, kiedy do takiej rozmowy zostaje zaproszony prezydent
@warszawanapisał Rafał Trzaskowski.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Wiem, jak duża to odpowiedzialność, dlatego przed wysłuchaniem w Kongresie spotkam się z ekspertami, by razem wypracować stanowisko, które będzie wspólnym i obiektywnym głosem wielu środowisk w kwestii kondycji polskiej demokracji. Pierwsze spotkanie w poniedziałek z @osce_odihr – dodał w kolejnym wpisie.

W tej sytuacji odpowiedzieć postanowił Marek Jakubiak.

Ty się Warszawą zajmij! – odpowiedział były poseł.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne