Zaskakująca wpadka Olejnik w TVN. Nagranie hitem internetu (wideo)

Wpadka Moniki Olejnik na antenie TVN. Dziennikarka fatalnie się pomyliła w trakcie prowadzonego programu. Co dokładnie powiedziała i co wywołało taki rozgłos w internecie?

Polecamy także: O tym Nitras chciałby zapomnieć? Politycy PiS pokazali to nagranie (wideo)

Do sieci trafiło nagranie fragmentu programu prowadzonego przez redaktor Monikę Olejnik „Kropka nad I” na antenie stacji telewizyjnej TVN. Gośćmi dziennikarki był europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Kosma Złotowski oraz także senator z ramienia Platformy Obywatelskiej – Krzysztof Brejza.

Polecamy również: Bardzo przykra wiadomość. Nie żyje zasłużony Polak i bohater

Na temat drugiego z wymienionych polityków w ostatnich dniach było szczególnie głośno. Senator Platformy miał być inwigilowany za pomocą Pegasusa. To właśnie temat dotyczący tej sprawy wybrzmiał w trakcie przeprowadzonego programu. Mimo wszystko delikatnie przyćmiła go niespodziewana wpadka prowadzącej Moniki Olejnik. Co powiedziała czołowa dziennikarka TVN?

Wpadka Moniki Olejnik na antenie TVN

Sprawa inwigilacji między innymi senatora Krzysztofa Brejzy rozbrzmiała w trakcie programu „Kropka nad I” w stacji telewizyjnej TVN. Sam Brejza w trakcie programu mówił na ten temat, że nie toczy się wobec niego żadne postępowanie, a mimo wszystko miano wobec niego użyć „cyberbroni” 2.5 roku temu.

Polecamy również: Reprezentant Polski pokazał co myśli o Sousie. Pokazał wymowne zdjęcie (foto)

Wobec mnie nie toczy się żadne śledztwo, nie byłem nigdzie przesłuchiwany, wzywany, nie mam żadnych zarzutów, a użyto wobec mnie dwa i pół roku temu cyberbroni przeciwko najgroźniejszym przestępcom, najgroźniejszym terrorystommówił Brejza.

Pegasus nie mieści się w definicji kontroli operacyjnej – to jest pierwszy etap tej nielegalności. Drugi etap nielegalności – we mnie uderzono tą cyberwojskową bronią (…) w kampanii wyborczej, przez sześć miesięcy. Trzy miesiące w kampanii w wyborach do europarlamentu i trzy miesiące w kampanii w wyborach parlamentarnych, w których kierowałem kampanią demokratycznej opozycji Platformy Obywatelskiejtłumaczył.

Z kolei europoseł Kosma Złotowski w odpowiedzi na słowa Krzysztofa Brejzy podkreślił, że „pan senator zarzuca, że robiły to polskie służby, podczas gdy nie ma żadnego dowodu, nawet nie ma poszlaki”.

Polecamy również: To koniec Kurdej-Szatan? Nowa zaskakująca informacja obiegła media

Mimo wszystko dla części internautów najbardziej charaktertycznym momentem stała się wypowiedź, która padła z ust prowadzącej.

Miałam na studiach logistykę, potrafię myśleć logicznie – wypaliła nagle Olejnik, zaliczając wpadkę.

Po pewnym czasie dziennikarka wróciła  do swoich słów i poprawiła się, zaznaczając przy tym, że nie chodziło jej o logistykę, a o logikę.

Nagranie ze wspomnianym frsgmentem nagrania za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił opublikować między innymi europoseł Solidarnej Polski — Patryk Jaki. Nagranie na jego profilu cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony internautów. W momencie publikacji tego wpisu zaregowało na nie niespełna 10 tysięcy użytkowników znanego serwisu społecznościowego.

Źródło: TVN24, Wprost, FB

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)