Wojewódzki nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Lempart (wideo)

Kuba Wojewódzki w dość mocnych słowach wypowiedział się na temat Marty Lempart na Kanale Sportowym w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Kuba Wojewódzki był gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym. W trakcie programu poruszono sprawy dotyczące wiele mocniejszych i lżejszych tematów. W pewnej części programu poruszono między innymi temat dotyczący Marty Lempart – jednej z liderek Strajku Kobiet. Co dokładnie na jej temat powiedział Wojewódzki?

Na temat Marty Lempart w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Aktywistka zasłynęła przede wszystkim za sprawą sytuacji mających miejsce przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie i przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. To tam liderka Strajku Kobiet rozlała czerwoną farbę. W całej akcji rozstawiono także kukły oraz kartki z kartonów, na których naniesiono pewnej treści hasła.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Jednak największy rozgłos w tej sytuacji przyniosła konfrontacja między Martą Lempart a panią odpowiedzialną za utrzymanie czystości w budynku, gdzie mieści się siedziba Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta bardzo mocno zaregowała, gdy ujrzała rozlaną farbę przed wejściem do budynku. Nagranie z wymiany kilku słów między Martą Lempart a sprzątaczką bardzo szybko stało się popularne w mediach oraz także w internecie.

Kuba Wojewódzki o Marcie Lempart

Marta Lempart w ostatnim czasie zyskała na rozgłosie. Przyczyną tej sytuacji jest przede wszystkim jej niedawne zachowanie przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie. To tam aktywistka rozlała czerwoną farbę, co napotkało zdecydowaną reakcję ze strony pani sprzątającej. Z kolei teraz w dość krytycznym tonie do aktywistki postanowił się odnieść Kuba Wojewódzki.

Wojewódzki był gościem programu „Hejt Park”. W pewnym jego momencie odniósł się do Marty Lempart.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Byłem ze swoją przyjaciółką pod budynkiem Trybunału Konstytucyjnego, gdzie był strajk kobiet, oczywiście wiadomo ustawa. (…) uważam, że jesteśmy szowinistycznym eldorado i jestem z kobietami zawsze i zawsze to deklarowałem, zawsze starałem się mówić. A to, że głupi żart czasem przyćmiewa moje prawdziwe poglądy, to już jest kwestia proporcji medialnej – mówił  Wojewódzki.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

– Ale jak  usłyszałem, to co mówi Marta Lempart, i jak ona mówi, to pomyślałem sobie, że to jest klasyczny przykład najgorszego lidera słusznej sprawy. Uważam, że ona się nie nadaję kulturowo, mentalnie, behawiorarnie na lidera – powiedział Kuba Wojewódzki.

Źródło: Kanał Sportowy

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)