Spięcie w Sejmie. Terlecki bezlitosny dla Rosatiego. „Pan zawraca głowę” (wideo)

Ryszard Terlecki w Sejmie odpowiedział na zarzut, który mu postawił Dariusz Rosati z Koalicji Obywatelskiej w związku z czasem, który został przyznany posłom na zabranie głosu z sejmowej mównicy.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

W bieżącym tygodniu w polskim Sejmie nie brakowało tematów, które doprowadzały do mocnych i zarazem poważnych konfrontacji między politykami opozycji i rządu Zjednoczonej Prawicy. Tak było chociażby 8 grudnia, kiedy to z sejmowej mównicy najpierw przemawiała posłanka Koalicji Obywatelskiej – Klaudia Jachira. Popularna posłanka wypowiedziała się na temat związany z inflacją. Jednak w pewnym momencie został jej odebrany głos z powodu upływu przydzielonego czasu.

PiS równa się inflacja. Najpierw przez sześć lat robicie wszystko żeby wywołać inflację, a kiedy jest ogromna, największa w całej Unii to zaczynacie z nią walczyć. Jak? Znowu dosypujecie pieniędzy, bo inaczej nie potraficie. Bo dla was ojczyzna to bankomat. Cały czas z niego wyciągacie, a Glapiński z blondynami dosypują siana… – mówiła Klaudia Jachira, lecz w pewnym momencie wyłączono jej mikrofon.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

W tej sytuacji Jachira zwróciła się z pytaniem do marszałka Ryszarda Terleckiego, który oznajmił, że polityk na swoją wypowiedź miała półminuty. Po wystąpieniu na mównicy pojawił się Dariusz Rosati, który zwrócił się do Ryszarda Terleckiego.

Ryszard Terlecki w Sejmie odpowiedział na zarzut, który mu postawił Dariusz Rosati

Dariusz Rosati zwrócił się w środę w Sejmie do marszałka Ryszarda Terleckiego w związku z czasem, który został przydzielony posłom na ich wypowiedzi.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Panie marszałku, miałem dłuższe wystąpienie, ale właściwie zwrócę się tylko do pana. To jest prawdziwy skandal. Inflacja jest jednym z najważniejszych tematów, jakim żyją ludzie w tej chwili. Powinniśmy się tym tematem naprawdę poważnie zająć, a zamiast promować i wspierać rzetelną dyskusję, pan dał nam wszystkim po 30 sekundmówił Dariusz Rosati.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W tej sytuacji wicemarszałek odpowiedział:

To nie jest dyskusja, tylko pytania. Pan nie zadaje pytania, pan zawraca głowę. Niech pan zada pytaniedomagał się zirytowany Terlecki.

Rząd przy pomocy tego pakietu, który został przedstawiony, nie osiągnie nic, bo on nie jest antyinflacyjny, tylko proinflacyjny, a najlepszą tarczą antyinflacyjną jest niezależny bank centralny, który upolityczniliście w taki sposób, że nie wykonuje swoich funkcjipodsumował Rosati.

Źródło: NaTemat

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)