Nie żyje korespondent Polskiego Radia w Mińsku. Podano przyczynę śmierci

Nie żyje Włodzimierz Pac. Na ten temat poinformowało Polskie Radio 24. Włodzimierz Pac był korespondentem w Polskim Radiu od początku lat 90. ubiegłego wieku. Swoją pracę wykonywał w Rosji oraz także na Białorusi. Smutną wiadomość potwierdziło Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Na temat śmierci Włodzimierza Paca głos zabrał także ambasador Polski na Białorusi – Artur Michalski.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Bardzo smutna wiadomość. Odszedł niezwykle życzliwy Człowiek, wspaniały dziennikarz, tak dobrze znający Białoruś. Pozostanie w naszej pamięci – napisał ambasador Artur Michalski.

Na temat śmierci zabrał głos także Piotr Pogorzelski.

Strasznie smutna wiadomość, wg IAR z powołaniem na MSZ, w Mińsku zmarł Włodzimierz Pac, korespondent Polskiego Radia, mój kolega i wyjątkowo dobry, życzliwy i ciepły człowiek, o otwartym sercu, profesjonalny dziennikarz, człowiek-instytucja, wiedział o Białorusi, jak mało ktonapisał Piotr Pogorzelski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Media obiegła także informacja na temat wyników sekcji zwłok dziennikarza. Na jej podstawie rodzina przekazała przyczyny śmierci Włodzimierza Paca w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Nie żyje Włodzimierz Pac

Nie żyje Włodzimierz Pac. Na ten temat wiadomość została zamieszczona między innymi przez Program Pierwszy Polskiego Radia.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Włodzimierz Pac był korespondentem w Polskim Radiu od początku lat 90. ubiegłego wieku. Swoją pracę wykonywał w Rosji oraz także na Białorusi. Smutną wiadomość potwierdziło Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

–  W Mińsku zmarł Włodzimierz Pac, wieloletni korespondent Polskiego Radia na Białorusi i w Rosji. Pracę w Polskim Radiu zaczął na początku lat 90poinformował Program Pierwszy Polskiego Radia.

Na temat śmierci głos zabrał także dziennikarz Cezary Gmyz za pośrednictwem konta na Twitterze.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Smutek. Nigdy nie poznałem człowieka ale jego korespondencje z charakterystycznym akcentowaniem i zaciągnaniem oraz końcówką – „Włodzimierz Pac z Mińska” zapamiętam. RIPnapisał dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W sobotę 11 grudnia rodzina zmarłego dziennikarza zabrała głos ws. wyników sekcji zwłok. – Wykazała ostry zawał serca – przekazali bliscy Włodzimierza Paca w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Włodzimierz Pac miał 54 lata.

Źródło: PAP, Media Społecznościowe, wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)