Cejrowski nie odpuścił władzom Gdańska. Odniósł się do Dulkiewicz (wideo)

Wojciech Cejrowski wygrał spór z władzami Gdańska. O swojej wygranej poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych już 2 sierpnia. Krótki czas po tym zamieścił również nagranie w serwisie YouTube, gdzie dodatkowo skomentował zakończenie sporu.

Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost

Samorządowe Kolegium Odwoławcze przyznało rację Wojciechowi Cejrowskiemu. Pisarz i podróżnik może handlować swoimi książkami na ulicy Długiej w centrum Gdańska. Spór w tej sprawie trwał między znanym podróżnikiem a władzami stolicy Pomorza od 2019 roku. Z tej okazji Cejrowski zamieścił dwa nagrania w mediach społecznościowych, w których to informował o ostatecznym werdykcie w tej sprawie.

Wojciech Cejrowski wygrał spór z władzami Gdańska

Wojciech Cejrowski to osoba, której nie trzeba przedstawiać zbyt wielu osobom. Podróżnik przez wiele lat występował regularnie w telewizji. Jego programy były emitowane przez takie media jak Telewizja Polska, TVN Style, Puls, oraz także Polsat.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Cejrowski pojawiał się także w licznych programach publicystycznych. Jednym z nich był “Minęła 20”, gdzie w rozmowie, Michałem Rachoniem komentował bieżącego wydarzenia z kraju i również ze świata.

Największą popularność przyniosły mu jednak programy “WC Kwadrans” oraz “Boso przez świat”. Kolejną cechą, z której słynie Wojciech Cejrowski jest jego przywiązanie do wyznawanej wiary oraz mocno wyraziste poglądy, z którymi podróżnik się nie ukrywa. Jest także gospodarczym liberałem.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Podróżnik od 2019 roku toczył bój z władzami Gdańska. Ostatecznie Wojciech Cejrowski wygrał i teraz będzie mógł legalnie sprzedawać książki podczas jarmarku dominikańskiego. O swoim triumfie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Drugie nagranie w tej sprawie zamieścił w serwisie YouTube. Odniósł się także do prezydent miasta.

Orzeczono, że mogę stać na ulicy Długiej. Czyli oni przegrali, a ja wygrałem. Te władze, które mnie przeganiały z Jarmarku Dominikańskiego. Tutaj mam wyrok. Z wyroku wynika jasno, że mogę stać na długiej i mógłbym nawet do końca sierpnia i jeszcze dłużej. Animozje wobec mnie Pani prezydent Gdańska nie mają znaczenia. Obywatel wygrał z władzą –  poinformował Wojciech Cejrowski.

Źródło: wp

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa także Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)