Co ze zdrowiem Putina? Zaskakująca informacja o prezydencie Rosji

Czy Władimir Putin ma problemy zdrowotne? Takie pytanie często pada za sprawą przede wszystkim wojny, którą Rosja ponad miesiąc temu wywołała na terytorium Ukrainy.

Polecamy również: Tusk odwiedził rolnika. Nagle padły zaskakujące słowa (wideo)

Teraz media nagłośniły raport niezależnego rosyjskiego portalu „Projekt”. Został on zacytowany przez portal Radia Swoboda. Co się z niego możemy dowiedzieć? Czy faktycznie Putinowi coś dolega?

Wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc. Działania wojenne na wschodzie Starego Kontynentu rozpoczęły się rano 24 lutego za sprawą agresji wojsk Federacji Rosyjskiej.

Od tego czasu na terytorium naszego wschodniego sąsiada trwa wojna, której skutki odczuwają przede wszystkim obywatele Ukrainy, którzy tracą swoje życiowe dobytki oraz bliskie osoby.

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Cywile często są także zmuszeni do tego, aby opuścić swoje miejsca zamieszkania ze względów bezpieczeństwa. Wielu także postanowiło zostać i bronić swojego kraju przed siłami agresora.

Za jednego z głównych winowajców takiego stanu rzeczy jest uważany Władimir Putin. Z tego względu zainteresowanie prezydentem Rosji jest spore. Od dłuższego czasu pojawiają się wiadomości dotyczące między innymi zdrowia przywódcy Rosji lub jego opieki zdrowotnej.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Dziś media na ten temat obiegł raport rosyjskiego portalu „Projekt”. Został on zacytowany przez portal Radia Swoboda. Wynika z niego, że Putina często ma odwiedzać lekarz, który specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu nowotworów.

Czy Władimir Putin ma problemy zdrowotne?

Władimira Putina często odwiedza lekarz, który specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu nowotworów; w samym Soczi odwiedził rosyjskiego przywódcę co najmniej 35 razy” – podaje raport rosyjskiego niezależnego portalu Projekt, cytowany przez portal Radia Swoboda.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow” – czytamy w raporcie.

Według Radia Swoboda, w tekście raportu nie ma nic na temat tego, że Putin jest na cokolwiek chory. Nie podano także żadnych diagnoz. Wspomniany Projekt twierdzi jednak, że Putin miał mieć przeprowadzone dwie operacje w okolicy kręgosłupa. Zdarzenia te zbiegły się w czasie wraz ze zniknięciem Putina ze sfery publicznej o czym miały informować media.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Według autorów raportu wspomniany Jewgienij Seliwanow w swojej pracy doktorskiej miał poruszyć temat dotyczący diagnozowania i leczenia chirurgicznego osób starszych chorujących na nowotwór tarczycy. Z kolei sam Centralny Szpital Kliniczny ma być często nazywany „kliniką kremlowską”.

Źródło: wp, dziennik

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)