Tusk odwiedził rolnika. Nagle padły zaskakujące słowa (wideo)

Donald Tusk zamieścił na swoim kanale w serwisie YouTube kolejne nagranie. Tym razem szef Platformy Obywatelskiej postanowił odwiedzić polskiego rolnika, z którym rozmawiał na temat życia na wsi i także problemów, które napotyka w swoim codziennym życiu.

Mimo wszystko w internecie internautów ujął jeden fragment, który miał miejsce na samym początku.

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Donald Tusk w lipcu poprzedniego roku postanowił wrócić do krajowej polityki. Były przewodniczący Rady Europejskiej od razu przejął stery nad Platformą Obywatelską, która przed jego powrotem borykała się z wieloma problemami.

Aktualnie Tusk stara się być aktywny na wielu płaszczyznach. Często zamieszcza komentarze w mediach społecznościowych, które odnoszą się do bieżących wydarzeń mających miejsce wokół naszego kraju.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

To jednak nie wszystko. W ostatnich dniach Tusk postanowił między innymi odwiedzić Zduńską Wolę, gdzie spotkał się między innymi z uchodźcami z Ukrainy, gdzie już od ponad miesiąca trwa wojna.

Z kolei w czwartek na kanale polityka pojawiło się nagranie z jego wizyty u jednego z rolników. W tej sytuacji internautów najbardziej ujęła sytuacja na samym początku nagrania, kiedy to gospodarz zapytał Donalda Tuska o możliwość mówienia mu po imieniu.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Lider PO zgodził się na to, lecz internautów ujęły kolejne słowa wypowiedziane przez byłego premiera. O co dokładnie chodzi?

Donald Tusk i nagranie z wizyty u rolnika

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejne nagranie. Tym razem szef PO postanowił odwiedzić polskiego rolnika, z którym rozmawiał na temat życia na wsi i także problemów, które napotyka w swoim codziennym życiu.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Na początku nagrania rolnik zapytał Tuska o możliwość mówienia mu na „ty”. Polityk zgodził się na to, lecz internautów najbardziej ujęły słowa byłego premiera, który po wyrażeniu zgody dodał: – Ja jestem normalny.

Mieszane komentarze powstały w tym temacie ze strony internautów. Jedni chwalili byłego premiera, lecz były także zdanie nieco drwiące.

 

 

Źródło: Twitter, YouTube

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)