Kolejne kłopoty Putina? Rosyjski biznesmen postawił sprawę jasno

Władimir Putin w ostatnich dniach jest z pewnością osobą, na której temat mówi się sporo nie tylko w mediach, lecz także między zwykłymi ludźmi. Wszystko to za sprawą wojny na Ukrainie, którą właśnie spowodowała Rosja. Jednak słowa krytyki i potępienia dla prezydenta Rosji to nie wszystko.

Polecamy także: Joe Biden przemawiał, nagle padły znamienne słowa. „Dopadnijcie go!” (wideo)

Media obiegła informacja, że rosyjski milioner wyznaczył nagrodę za zatrzymanie Władimira Putina. Jest nim Alexander Konanykhin, który chce zapłacić 1 milion dolarów dla kogoś, kto zatrzyma przywódce Federacji Rosyjskiej.

Wojna na wschodzie Starego Kontynentu trwa już ponad tydzień. Wojska broniącej się Ukrainy stawiają bardzo silny opór względem wojsk agresora. Pewne na ten moment jest jednak to, że nasi wschodni sąsiedzi w wyniku ataku na ich kraj ponoszą olbrzymie straty na wielu płaszczyznach. Media oraz internet codziennie obiegają nowe zdjęcia i nagrania, które przedstawiają zniszczenia, które przyniosła agresja ze strony Rosji.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Mimo wszystko w tych trudnych chwilach Ukraina nie jest sama. Jednym z krajów, który jest bardzo mocno zaangażowany w pomoc jest Polska. W ciągłym kontakcie z prezydentem Ukrainy jest Andrzej Duda, który stara się o tym regularnie informować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Władimir Putin i nagroda od rosyjskiego biznesmena

Media obiegła informacja, że rosyjski milioner wyznaczył nagrodę za zatrzymanie Władimira Putina. Jest nim Alexander Konanykhin, który chce zapłacić 1 milion dolarów dla kogoś, kto zatrzyma Putina. Konanykhin to rosyjski biznesme, który akrualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Obiecuję zapłacić 1 milion dolarów policjantowi lub funkcjonariuszom, którzy spełnią swój konstytucyjny obowiązek i zatrzymają, aresztują Putina za zbrodnie wojenne, które są karane w prawie rosyjskim i międzynarodowym. Putin nie jest rosyjskim prezydentem, bo doszedł do władzy w wyniku specjalnej operacji wysadzania budynków w Rosji” – napisał biznesmen.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Później łamał konstytucję, nie przeprowadzał wolnych wyborów i mordował swoich przeciwników. Będę dalej pomagał Ukrainie w jej bohaterskich wysiłkach, by nadal heroicznie przeciwstawiali się zbrodniczemu atakowi Putina”dodał Konanykhin.

Źródło: RMF FM, Wikipedia

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)