Joe Biden przemawiał, nagle padły znamienne słowa. „Dopadnijcie go!” (wideo)

Prezydent USA – Joe Biden w dość niecodzienny sposób postanowił zakończyć swoje orędzie dotyczące stanu państwa. Fragment ze słowami prezydenta Stanów Zjednoczonych stał się bardzo popularny w internecie. Opublikował go między innymi Marek Wałkuski – korespondent Polskiego Radia w Stanach Zjednoczonych.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Sytuacja na Ukrainie poruszyła cały świat. Równo tydzień temu wielu z nas doznało z pewnością sporego szoku na wieść o agresji wojsk Federacji Rosyjskiej na Ukrainę.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Od samego początku nasi wschodni sąsiedzi stawiają bardzo twardy opór względem atakujących sił Rosjan. Ze świata na Ukrainę płynie także wsparcie. W gronie państw, które są mocno zaangażowane w pomoc dla Ukrainy, jest również Polska.

Z kolei w ciągłym kontakcie z prezydentem Ukrainy – Wołodymyrem Zełenskim jest polski prezydent – Andrzej Duda, który w jednym z ostatnich wpisów zamieszczonych na Twitterze napisał:

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

– „Andrzej, damy radę! Racja i sprawiedliwość są po naszej stronie. To oni mordują ludzi. My bronimy naszej Ojczyzny, naszych rodzin i naszych domów!” – powiedział przed chwilą do mnie mocnym głosem @ZelenskyyUa. Bohaterscy Obrońcy Ukrainy potrzebują solidarności i wsparcia! – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych prezydent Andrzej Duda.

Prezydent USA – Joe Biden: „Dopadnijcie go!”

Prezydent USA – Joe Biden w dość niecodzienny sposób postanowił zakończyć swoje orędzie dotyczące stanu państwa. Zanim to jednak nastąpiło prezydent USA mówił również o sytuacji na Ukrainie i najważniejszych sprawach dotyczących Stanów Zjednoczonych.

Putin myślał, że wjedzie na Ukrainę, a świat przed nim ustąpi. Zamiast tego spotkała go ściana siły, jakiej nigdy sobie nawet nie wyobrażał. Spotkał Ukraińców
powiedział Biden.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Mimo wszystko największą uwagę mogła przykuć końcówka występowania Joe Bidena. Fragment ze słowami prezydenta Stanów Zjednoczonych, które padły na sam koniec stał się bardzo popularny w internecie. Opublikował go między innymi Marek Wałkuski – korespondent Polskiego Radia w Stanach Zjednoczonych.

Biden kończy orędzie o stanie państwa słowami: „Niech Bóg Was błogosławi i niech Bóg chroni naszych żołnierzy”, po czym dodaje „Dopadnijcie go!” (Go, get him). – napisał Marek Wałkuski.

Źródło: Twitter, PAP, RMF FM

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)