Wałęsa krytycznie o TVN. Kolenda-Zaleska nie wytrzymała

Katarzyna Kolenda-Zaleska mocno odpowiedziała na wpis Jarosława Wałęsy na temat stacji telewizyjnej TVN. Ma to związek z ostatnimi wydarzeniami dziejącymi się wokół nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która przez część mediów została określona mianem „lex TVN”. Całą sytuacją bardzo zaniepokojona jest dziennikarka TVN, która w związku z tym stanowczo postanowiła odpowiedzieć na wpis syna była prezydenta.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Od piątku w krajowych mediach sporo się mówi na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Jest ona przez część mediów określana jako „lex TVN”. W związku z odrzuceniem weta Senatu przez Sejm ustawa trafi na biurko prezydenta Andrzeja Dudy, który w tej sprawie podejmie ostateczną decyzję. Nie brak w tej sytuacji głosów wyrażających nadzieję na to, że głowa państwa skorzysta w tej sytuacji z przysługującego mu prawa weta.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Głos na ten temat zabrali także politycy. Wśród nich znalazł się Donald Tusk. W treści swojej publikacji były premier postanowił kryrycznie podejść do rządu Zjednoczonej Prawicy pisząc, że „Skapitulowali przed pandemią i drożyzną, ale idą na wojnę z wolnymi mediami”. Były szef polskiego rządu poinformował także, że w niedzielę o godz. 19 pojawi się na Krakowskim Przedmieściu.

Katarzyna Kolenda-Zaleska mocno odpowiedziała na wpis Jarosława Wałęsy

Sytuacja wokół nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która zwana jest także jako „lex TVN” ma zarówno swoich zwolenników, jak i także przeciwników. Dużo na ten temat mówi przede wszystkim TVN, co jednak nie wszystkim jego widzom mogło przypaść do gustu.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Mowa tu choćby o Jarosławie Wałęsie, któremu repertuar stacji telewizyjnej nie do końca się spodobał i w tej sytuacji postanowił wyrazić swój krytyczny głos na ten temat.

Czy TVN będzie dziś mówił o czymś więcej niż lexTVN? Wydaje mi się ze nie tylko to jest PiSowskim grzechem i przestępstwem… – napisał na Twitterze Jarosław Wałęsa.

W tej sytuacji stanowczo postanowiła politykowi odpowiedzieć Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Jeśli nie będzie TVN to już o niczym Pan się nie dowie. Ale oczywiście w rządowej telewizji pełne spectrum tematów prawda? Słyszę, że sporo o podwyżkach gazu, inflacji i drożyźnie. Powodzenianapisała dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy