Tusk uderza w rząd. Mocna riposta Jakubiaka do szefa PO

Były poseł Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedział na wpis lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska, który to były szef rządu zamieścił na Twitterze. W jego treści były przewodniczący Rady Europejskiej odniósł się krótko do kwestii pandemii oraz także drożyzny ujmując to – „Skapitulowali przed pandemią i drożyzną, ale idą na wojnę z wolnymi mediami” – napisał Tusk mając także na uwadze ostatnie wydarzenia wokół „lex TVN”. W tej sytuacji zaregować postanowił były poseł Marek Jakubiak.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Od wczoraj w krajowych mediach sporo się mówi na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Jest ona przez część mediów określana jako „lex TVN”. W związku z odrzuceniem weta Senatu przez Sejm ustawa trafi na biurko prezydenta Andrzeja Dudy, który w tej sprawie podejmie ostateczną decyzję.

Nie brak w tej sytuacji głosów wyrażających nadzieję na to, że głowa państwa skorzysta w tej sytuacji z przysługującego mu prawa weta.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Komentarz na ten temat zabrał między innymi również lider Platformy Obywatelskiej i były szef polskiego rządu – Donald Tusk.

Były poseł Marek Jakubiak odpowiada Donaldowi Tuskowi

Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odpowiedział na wpis szefa PO – Donalda Tuska. W jego treści były przewodniczący Rady Europejskiej odniósł się krótko między innymi do kwestii pandemii oraz także drożyzny. Tusk wspomniał także na temat ostatniego zamieszania powstałego wokół nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która przez część mediów jest określana jako „lex TVN”.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Donald Tusk poinformował również, że będzie w najbliższą niedzielę o godz. 19 na Krakowskim Przedmieściu.

Skapitulowali przed pandemią i drożyzną, ale idą na wojnę z wolnymi mediami. Będę w niedzielę o 19 na Krakowskim Przedmieściu.#lexTVNnapisał Donald Tusk na Twitterze.

Na jego wpis krótko odpowiedział Marek Jakubiak.

O kapitulacji, to właśnie Pan nie powinien się wypowiadaćnapisał Jakubiak.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy