Tyle w TVN ma zarabiać Kraśko. Kwota jest gigantyczna

Ile zarabia Piotr Kraśko? Na temat dziennikarza stacji telewizyjnej TVN jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Wszystko to za sprawą niedawnej wiadomości o tym, że dziennikarz został skazany w związku z prowadzeniem auta bez wymaganych uprawnień. Wyrok w sprawie dziennikarza wydał Sąd Rejonowy w Łomży. Znanego dziennikarza stacji telewizyjnej TVN uznano za winnego prowadzenia auta mimo cofnięcia uprawnień.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Początek kłopotów Piotra Kraśki rozpoczął się w kwietniu bieżącego roku. Wówczas to prowadzący serwis informacyjny „Fakty” został zatrzymany do rutynowej kontroli policji. Wówczas okazało się, że dziennikarz poruszał się bez wymaganych uprawnień, które odebrano mu kilka lat wcześniej.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Dziennikarz otrzymał karę w wysokości 7.500 złotych oraz dodatkowo na kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów. Mimo wszystko nie zabrakło w tej sprawie zdań, że kara jest i tak bardzo łagodna.

Kim jest Piotr Kraśko?

Piotr Kraśko to jeden z bardziej popularnych polskich dziennikarzy. Przez wiele lat występował na antenie Telewizji Polskiej, gdzie prowadził między innymi wieczorne wydanie serwisu informacyjnego „Wiadomości”, gdzie w latach 2012-2016 był szefem redakcji „Wiadomości”. Kraśko był także korespondentem telewizji publicznej w Brukseli (2003), Rzymie (2004–2005) oraz Waszyngtonie (2005–2008). Aktualnie pojawia się na antenie stacji telewizyjnej TVN.

Ile zarabia Piotr Kraśko?

Piotr Kraśko w ostatnim czasie stał się głównym obiektem uwagi ze strony mediów za sprawą ostatniej sytuacji dotyczącej prowadzenia przez niego auta bez uprawnień.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Na co dzień wiele osób zna dziennikarza za sprawą jego pracy w mediach. Przez długi czas Kraśko pojawiał się na antenie Telewizji Polskiej. To tam między innymi był odpowiedzialny za prowadzenie głównego wydania wieczornych „Wiadomość”. Teraz jest jedną z głównych twarzy stacji telewizyjnej TVN.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Tabloid „Super Express” pozyskał informacje na temat zarobków, jakie Piotr Kraśko ma co miesiąc uzyskiwać za wykonywane obowiązki w pracy. Kwota może na wielu osobach zrobić spore wrażenie.

Jak się dowiedział „Super Express”, Kraśko ma się czym dzielić. Zarabia w TVN ok. 70 tys. złpoinformował „Super Express” w swoim artykule.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy