„Ty oszuście”. Takiego przywitania w Myślenicach Tusk się nie spodziewał (WIDEO)

Donald Tusk w połowie czerwca odwiedził Myślenice. W trakcie swojej wizyty były szef rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego wystąpił w trakcie konferencji prasowej z Ewą Wincenciak-Walas, która została ukarana przez sąd za przyklejenie na budynku urzędu miasta w Myślenicach kartek z takimi hasłami jak „PiS = inflacja 8 proc.” czy „PiS = drożyzna”.
Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Donald Tusk rok temu postanowił wrócić do krajowej polityki. Wcześniej były premier wykonywał obowiązki przewodniczącego Rady Europejskiej oraz także szefa Europejskiej Partii Ludowej.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Jednak przed rokiem priorytetem dla Tuska stało się odbudowanie Platformy Obywatelskiej, która z roku na rok po jego odejściu wyraźnie słabła i tym samym wydłużała swój dystans do Prawa i Sprawiedliwości.
Aktualnie Platforma Obywatelska w sondażach wyborczych zdecydowanie umocniła się na drugim miejscu zaraz za Prawem i Sprawiedliwością. Jej pozycja jest raczej na ten moment niezagrożona. Jednak prym drugiej partii w Polsce raczej nie jest marzeniem formacji kierowanej przez Donalda Tuska.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Nie ulega wątpliwości, że Donald Tusk chciałby wrócić do władzy w kraju. Takiemu ewentualnemu obrotowi spraw towarzyszą między innymi wizyty Donalda Tuska w różnych miejscach Polski. Jednak nie każda wizyta ma miły początek. Tak było w Myślenicach na samym początku konferencji prasowej, kiedy to pewien mężczyzna postanowił skierować kilka słów do lidera Platformy Obywatelskiej.

Donald Tusk i reakcja mężczyzny w Myślenicach

Nie jest tajemnicą, że praktycznie każdy bardzo znany polityk w Polsce ma zarówno grono swoich wiernych sympatyków, jak i także przeciwników. O istnieniu tych drugich przekonał się niedawno Donald Tusk, który w połowie czerwca pojawił się w Myślenicach.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Były szef rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego wystąpił w trakcie konferencji prasowej z Ewą Wincenciak-Walas, która została ukarana przez sąd za przyklejenie na budynku urzędu miasta w Myślenicach kartek z takimi hasłami jak „PiS = inflacja 8 proc.” czy „PiS = drożyzna”.

Jednak na samym początku doszło do drobnego incydentu. Pewien mężczyzna postanowił skierować kilka słów do Donalda Tuska, na które lider Platformy Obywatelskiej odparł krótko – „Jak wszędzie w Polsce towarzyszą nam emocje”.

Nagranie poniżej.

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)