Tusk znowu kryrycznie o Kaczyńskim. Mocna riposta dla szefa PO

Donald Tusk o prezesie PiS na Twitterze – co lider Platformy Obywatelskiej zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Polecamy także: Kurdej-Szatan przerywa milczenie. „Wiem, że są różni policjanci, żołnierze”

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego. Aktualny szef Platformy Obywatelskiej stwierdził w swoim wpisie, że lider formacji rządzącej „zniknął w najbardziej krytycznym dla Polski momencie”. Na wpis byłego szefa polskiego rządu zaregował między innymi dziennikarz Telewizji Polskiej – Samuel Pereira. Co odpisał na zarzut Tuska pod adresem Kaczyńskiego?

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Na taki krok ze strony byłego premiera i przewodniczącego Rady Europejskiej z pewnością czekało wielu sympatyków oraz także działaczy Platformy Obywatelskiej. Mimo wszystko z sondaży wynika, że w dalszym ciągu Zjednoczona Prawica ma sporą przewagę nad Koalicją Obywatelską, na której czele stoi Platforma. Z pewnością jednym z celów Donalda Tuska jest bardzo bliskie zbliżenie w sondażach z PiS.

Donald Tusk o prezesie PiS na Twitterze – co lider Platformy Obywatelskiej zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego. Aktualny szef Platformy Obywatelskiej stwierdził w swoim wpisie, że lider formacji rządzącej „zniknął w najbardziej krytycznym dla Polski momencie”. Na wpis byłego szefa polskiego rządu zaregował między innymi dziennikarz Telewizji Polskiej – Samuel Pereira.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Tusk oprócz zarzutu pod adresem Jarosława Kaczyńskiego, że ten zniknął dodał także, że ma on w ręku całą władzę, a nie podejmuje żadnych decyzji. Tusk podkreślił także, że są to decyzję, od których ma zależeć życie tysięcy ludzi oraz także bezpieczeństwo kraju.

Jarosław Kaczyński zniknął w najbardziej krytycznym dla Polski momencie. Ma w ręku całą władzę, a nie podejmuje żadnych decyzji. Decyzji, od których zależy życie tysięcy ludzi i bezpieczeństwo kraju. Wódz nam uciekł z pola bitwynapisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Donald Tusk.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Z kolei na wpis byłego szefa polskiego rządu odpowiedział dziennikarz TVP – Samuel Pereira.

Że akurat Pan pisze o znikaniu w najbardziej krytycznym momencie i uciekaniu z pola bitwy…napisał Pereira w odpowiedzi na wpis lidera Platformy Obywatelskiej.


Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne