Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka napisała o tym wprost

Magdalen Ogórek poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że doskwiera jej choroba. Co dokładnie dolega znanej dziennikarce Telewizji Polskiej?

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła wpis, który może wprawić w niemałe obawy jej wiernych fanów. Z wpisu gwiazdy Telewizji Polskiej wynika wprost, że dziennikarka jest chora. Co jej dokładnie dolega i z jaką prośbą zwróciła się do swoich czytelników?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Magdalena Ogórek to akrualnie jedna z bardziej popularnych polskich dziennikarek. Widzowie znają ją dobrze przede wszystkim za sprawą takich programów jak „W Kontrze”, gdzie program prowadzi wraz z Jarosławem Jakimowiczem. Poza tym Magdalena Ogórek ma na swoim koncie prowadzenie takich programów jak „Minęła dwudziesta”, „Studio Polska” oraz także „W tyle wizji”.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Magdalena Ogórek ma również na swoim koncie start w wyborach prezydenckich w roku 2015, w których to ostatecznie uzyskała ponad 350 tysięcy głosów, co było piątym wynikiem w pierwszej turze. Lepszy wynik osiągnęli wówczas Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz, ówczesny prezydent Bronisław Komorowski oraz zwycięzca Andrzej Duda.

Polecamy także: Jarosław Gowin trafił do szpitala. Wydano oświadczenie

Wówczas zdecydowanie o Magdalenie Ogórek mogło usłyszeć szersze grono odbiorców. Z kolei dziś dziennikarka jest odbierana jako jedna z głównych postaci Telewizji Polskiej.

Magdalena Ogórek i choroba – co dolega znanej dziennikarce Telewizji Polskiej?

Dziennikarka Telewizji Polskiej i prowadząca takich programów jak „W kontrze” i „W tyle wizji” – Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest chora na COVID-19. Ogórek zwróciła się także do swoich czytelników, którzy mogą oczekiwać od niej książki z jej podpisem. Dziennikarka poprosiła ich w tej sytuacji o cierpliwość.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, Kochaninapisała Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne

Tag: Magdalena Ogórek