Robert Lewandowski reaguje na odejście Sousy. Bardzo konkretnie

Jak Robert Lewandowski zaregował na wiadomość o decyzji Paulo Sousy? Zrelacjonował to krótko rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej – Jakub Kwiatkowski.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Od kilku najbliższych dni jednym z głównych tematów jest sprawa dotycząca Paulo Sousy, który miał poinformować prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej o chęci rozwiązania umowy z PZPN za porozumieniem stron. Na ten temat wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował sam Cezary Kulesza, który określił zachowanie Portugalczyka jako skrajnie nieodpowiedzialne i niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami, które miał składać szkoleniowiec.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Nie ulega wątpliwości, że taki stan rzeczy, to fatalna wiadomość dla reprezentacji Polski. Przed biało-czerwonymi mecze barażowe do Mistrzostw Świata. Należy także zaznaczyć, że awans oznacza nie tylko prestiż i podtrzymanie reputacji w środowisku, lecz także spory zaszczyk pieniędzy. W tej sytuacji eksperci nie mają wątpliwości, że czas Paulo Sousy w kadrze Polski dobiegł końca na jego własne życzenie.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Nie brak również pytań o Roberta Lewandowskiego, który jest kapitanem kadry. W sieci pojawiło się pytanie od jednego z internautów, które zostało skierowane do rzecznika Polskiego Związku Piłki Nożnej na temat reakcji polskiego napastnika.

Jak Robert Lewandowski zaregował na wiadomość o decyzji Paulo Sousy?

Na Twitterze jeden z internautów skierował pytanie do Jakuba Kwiatkowskiego o to, w jaki sposób na wieści na temat Paulo Sousy zaregował kapitan Robert Lewandowski.

A co Lewy na to? Jako kapitan niech tez powie swoje 3 groszypytał jeden z internautów.

W odpowiedzi na to pytanie rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej odparł, że rozmawiał z Lewandowskim przed chwilą. Gwiazdor polskiej reprezentacji ma być bardzo zaskoczony.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Rozmawiałem z nim przed chwilą. Również jest bardzo zaskoczony takim postawieniem sprawy … – napisał Kwiatkowski.

Robert jest rozczarowany i zszokowany decyzją selekcjonerapoinformowała z kolei Monika Bondarowicz, rzeczniczka kapitana Biało-Czerwonych i napastnika Bayernu Monachium.

Źródło: Twitter, wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy