Skandal wokół Paulo Sousy. Znany dziennikarz nie wytrzymał i napisał wprost

Krzysztof Stanowski za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do tematu, którym dziś żyje cała Polska. Chodzi  dokładnie o selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Paulo Sousa poprosił prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej o to, aby rozwiązać z nim kontrakt za porozumieniem stron. O całej sytuacji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Cezary Kulesza. Cała sytuacja budzi wiele emocji i oprócz dziennikarzy sportowych do sprawy odnieśli się także politycy, publicyści i przede wszystkim kibice, którzy nie kryją swojego zażenowania powstałą sytuacją.

Krzysztof Stanowski o sytuacji z Paulo Sousą

Dziś zostałem poinformowany przez Paulo Sousę, że chce rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z @pzpn_pl z powodu oferty z innego klubu. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami trenera. Dlatego stanowczo odmówiłemnapisał Cezary Kulesza za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Na wpis prezesa PZPN odpowiedział Krzysztof Stanowski.

Fajny tweet, żadne rozwiązanie. Od dzisiaj reprezentacja Polski nie ma selekcjonera, do ustalenia pozostało jedynie kto i jak bardzo finansowo na tym ucierpi. Koniec kadencji właśnie nastąpiłnapisał Stanowski. To jednak nie koniec.

W kolejnym wpisie prostującym dziennikarz podkreślił, że to nie jest atak na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

To nie atak na Kuleszę, on akurat umie wytrzeć trenerem podłogę. No to niech wyciera. Ale selekcjonera już nie mamynapisał Stanowski.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Stanowski krustycznie podchodził do pewnych zachowań i decyzji ze strony Paulo Sousy. Nie każdy z jego opinią na te tematy się zgadzał. W związku z tym dziennikarz opublikował wpis:

Tworzę tego tweeta, żeby każdy kto mnie obrażał przez ostatni rok gdy pisałem, że Sousa lekceważy polską kadrę mógł się wypowiedziećnapisał popularny „Stano”.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy