Ochojska pokazała pracę 11-latki z okazji Świąt. Zdjęcie wywołało kontrowersje

Janina Ochojska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie pracy z Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu. Z wpisu europoseł możemy się dowiedzieć, że miała ona zostać wykonana przez 11 letnią dziewczynkę w konkursie na „Najpiękniejszą szopkę betlejemską”. Mimo wszystko nie wszystkim przypadł do gustu nowy wpis europosłanki.

Polecamy także: Tusk złożył obietnicę świąteczną Polakom. Pawłowicz odpowiedziała prosto z mostu

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej od dłuższego czasu jest poruszana w polskich mediach. Na ten temat do dziś publicznie głos zabrało wiele osób i oprócz polityków w tym gronie znaleźli się także celebryci. Mowa tu między innymi o Barbarze Kurdej-Szatan, która na początku listopada opublikowała bardzo kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej na podstawie jednego z nagrań. W związku z tym aktorka musiała się skonfrontować z licznymi negatywnymi komentarzami na swój temat.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Aktywna w sprawie kryzysu na granicy Polski z Białorusią jest także europoseł Janina Ochojska. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia polityk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieściła zdjęcie pracy z Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu, którą miała wykonać 11 letnia dziewczynka w konkursie na „Najpiękniejszą szopkę betlejemską”. Wpis posłanki jednak nie wszystkim się spodobał.

Janina Ochojska i zdjęcie pracy 11-latki

Janina Ochojska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie pracy wykonanej przez 11-letnią dziewczynkę. Polityk w swoim wpisie na ten temat pracy napisała między innymi, iż „przejmuje swoją wymownością”. 

Ta praca z Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu wykonana przez 11 letnią dziewczynkę w konkursie na „Najpiękniejszą szopkę betlejemską” przejmuje swoją wymownością. Cierpienie ludzi na granicy polsko-białoruskiej jest hańbą dla Polskinapisał Janina Ochojska.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Pod wpisem polityk znalazły się komentarze osób, które nie zgadzają się z jej działalnością, lecz były też takie, które wyrażały aprobatę.

Sytuacja na granicy

Na granicy polsko-białoruskiej cały czas działają polscy funkcjonariusze. Na temat wydarzeń mających tam miejsce na bieżąco stara się informować Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Minionej doby tj.25.12 granicę polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 47 osób. Na odcinku #PSGMielnik grupa 28 osób siłowo forsowała granicę.W służbyFlag of Polandbyły rzucane kamienie, #funkcjonariuszeSG i #żołnierzeWP byli oślepiani laseramipoinformowała Straż Graniczna na Twitterze. 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy