TVN odwołał rozmowę ze znanym dziennikarzem. Druzgocący powód

Dziennikarz sportowy i związany w ostatnim czasie przede wszystkim z „Kanałem Sportowym” – Tomasz Smokowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o sytuacji, która go spotkała ze strony stacji telewizyjnej TVN. Smokowski miał wziąć udział w rozmowie na antenie popularnej stacji telewizyjnej. Do tego jednak nie doszło. W związku z tym dziennikarz postanowił skomentować powstałą sytuację na Instagramie.

Polecamy również: Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje polski żołnierz

Tomasz Smokowski to dziennikarz sportowy. W latach 1997-2017 był związany z Canal Plus. Z kolei 20 listopada 2020, dyrektor redakcji sportowej Canal+, Michał Kołodziejczyk ogłosił powrót Smokowskiego do dobrze mu znanej stacji. W trakcie swojej kariery dziennikarskiej był również związany z telewizją Polsat, na której antenie relacjonował m.in. spotkania pod egidą UEFA: Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ligę Narodów, a także mecze Pucharu Polski.

Z kolei od marca 2020 roku tworzy wraz z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem i Krzysztofem Stanowskim Kanał Sportowy w serwisie YouTube. W czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020, które odbywały się w 2021, program Mecz dnia, nadawany przez kanał emitowany był również na antenie TVP Sport. Jednym z prowadzących był także Tomasz Smokowski.

Tomasz Smokowski o TVN na Instagramie

Dziennikarz sportowy i związany w ostatnim czasie przede wszystkim z „Kanałem Sportowym” – Tomasz Smokowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o sytuacji, która go spotkała ze strony stacji telewizyjnej TVN. Dziennikarz napisał, że jego łączenie rozmowy przez skype ze stacją na temat akcji profilaktycznego badania męskich narządów płciowych zostało odwołane. Jako powód dziennikarz napisał, że „Bo jestem pracownikiem TVP”.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wczoraj wieczorem odpowiedzialna za antenę w @tvn24.pl osoba odwołała moje dzisiejsze, poranne skype’owe łączenie na temat społecznej akcji przypominania mężczyznom o potrzebie profilaktycznego badania swych precjozów, gdzie od miesięcy wspieram niesamowite dziewczyny z @badajjajka. Powód? „Bo jestem pracownikiem TVP” – napisał Tomasz Smokowski.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Jak rozumiem temu komuś chodziło o moich kilka występów na antenie TVP Sport czy to przy okazji Euro, czy z Meczem Dnia…
Ale Ok… Ten „zapis” na me występy ani mnie rusza, ani wzrusza, ja się na antenę nie pchałem, to dziewczyny pytały mnie, czy mógłbym powiedzieć kilka slow na temat akcji… Zauważcie jednak, że ktoś w redakcji TVN24 wykazał się niewystarczającą czujnością, bo rozmowę zilustrowało m.in. moje zdjęcie. Oj, będzie dywanik…czytamy w poście dziennikarza.

Dziennikarz wspomniał także o wcześniejszej propozycji od TVN

Ale to jeszcze nic. Pozwólcie, że Wam coś opowiem. Mniej więcej cztery tygodnie temu zaprosił mnie na spotkanie Dyrektor Programowy TVN, pan Edward Miszczak. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy… Pan Edward namawiał mnie do tego, bym nie rezygnując z Kanału Sportowego stał się gospodarzem studia w TVN przy okazji skoków narciarskich… Jak się możecie domyślać oferty nie przyjąłem. No gdzie ja i skoki… Wolę pozostać przy dyscyplinach którym poświęcałem czas ostatnich 25 lat… Ale, jak rozumiem, wtedy moja „praca w TVP” już by nie przeszkadzała?dodał Smokowski.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

PS1. Aha. Jak słyszę skoki w TVN prezentować będzie (i z merytorycznych względów to dużo lepszy wybór niż Smokowski!) Sebastian Szczęsny, ściągnięty z… TVP Sport! Co też zapewne uczyni go stałym gościem TVN24 zimą, podczas konkursów skoków. Czy jednak nie? Halo? Panie wydawco?napisał dziennikarz.

Całość wpisu pod linkiem TU.

Źródło: Instagram, Wirtualne Media, Wikipedia

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)