Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje polski żołnierz

Śmierć polskiego żołnierza obiegła dziś krajowe media. Żołnierze, którzy zajmują się sprawami logistycznymi w obszarze przygranicznym po przebudzeniu zauważyli, że jeden z nich nie daje oznak życia. Na miejscu miała zostać przeprowadzona akcja reanimacyjna żołnierza. Niestety, lekarz który przybył na miejsce stwierdził zgon żołnierza 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

„W niedzielę, 7 listopada br. w godzinach porannych żołnierze wykonujący zadania logistyczne w obszarze przygranicznym (poza strefą stanu wyjątkowego) po przebudzeniu stwierdzili, że jeden z nich nie daje oznak życia. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon żołnierza 21 Brygady Strzelców Podhalańskich”podała w niedzielę na Twitterze 18 Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka.

Do zdarzenia miało dojść w trakcie odpoczynku żołnierza. Dodano także, że „Zmarły żołnierz nie wykonywał zadań bezpośrednio związanych z ochroną polskiej granicy. Pełnił służbę jako logistyk” – czytamy we wpisie.

Śmierć polskiego żołnierza w obszarze przygranicznym

Dziś media obiegła wstrząsająca wiadomość na temat śmierci polskiego żołnierza. Żołnierze, którzy zajmują się sprawami logistycznymi w obszarze przygranicznym po przebudzeniu zauważyli, że jeden z nich nie daje oznak życia.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Na miejscu miała zostać przeprowadzona akcja reanimacyjna żołnierza. Niestety, lekarz który przybył na miejsce stwierdził zgon żołnierza 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

Do zdarzenia miało dojść w trakcie odpoczynku żołnierza. Podkreślono także, że „Zmarły żołnierz nie wykonywał zadań bezpośrednio związanych z ochroną polskiej granicy. Pełnił służbę jako logistyk„. W zaistniałej sytuacji rodzina żołnierza została objęta opieką psychologiczną przez przedstawicieli wojska. Dodatkowo Oddział Żandarmerii Wojskowej w Lublinie prowadzi postępowanie wyjaśniające w celu ustalenia przyczyn zaistniałego zdarzenia.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wiadomość na ten temat przekazał dalej za pośrednictwem mediów społecznościowych Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych – Stanisław Żaryn.

Żołnierz @Zelazna_Dywizja zmarł dziś w nocy. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłegopoinformował Stanisław Żaryn.

Źródło: Twitter, Polsat News

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)