Działacz PiS nie wytrzymał. Powiedział to wprost do Dulkiewicz nt. jej rządów (wideo)

Tomasz Rakowski w bardzo mocnych słowach podsumował rządy Aleksandry Dulkiewicz na stanowisku prezydent Gdańska. Co dokładnie jej zarzuca?

Polecamy także: Jan Tomaszewski wściekły po meczu z Hiszpanią. “To wina Paulo Sousy”

Aleksandra Dulkiewicz od marca 2019 roku pełni obowiązki prezydenta Gdańska. Wcześniej obowiązki na tym stanowisku pełniła tymczasowo z powodu zabójstwa ówczesnego prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. Dulkiewicz w przedterminowych wyborach otrzymała poparcie ze strony Platformy Obywatelskiej, PSL, Nowoczesnej oraz także Wiosny. Jak aktualne rządy prezydent Gdańska ocenia Tomasz Rakowski z PiS?

Tomasz Rakowski w bardzo mocnych słowach podsumował rządy Aleksandry Dulkiewicz

Z informacji podanych na portalu wnp.pl (dane 2019 rok) wynika, że Tomasz Rakowski to członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość. W roku 2019 starał się, lecz bez powodzenia o uzyskanie mandatu posła na Sejm. W ostatnich dniach bardzo popularne stało się nagranie, na którym to Tomasz Rakowski w bardzo surowy sposób postanowił podsumować rządy aktualnej włodarz stolicy Pomorza – Aleksandry Dulkiewicz. Rakowski zarzucał Dulkiewicz między innymi brak kompetencji oraz tworzenie nowych problemów przy braku rozwiązania starych. To jednak tylko część zarzutów.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

Zamiast rozwiązywać problemy, tworzy pani nowe. Gdy na spotkaniu z mieszkańcami Gdańska w sprawie rzeczonego Majalandu albo w sprawie zabudowy Dolnego Miasta pojawiła się lokalna prasa, lokalne media, to zostały wyproszone. To jest właśnie pani Gdańsk. Dlatego nie dziwi, że chce pani likwidacji TVP Infoironizował Rakowski.

Jeśli trzeba, zgasi pani światło, włączając się w absurdalną akcję antyrządową, jeśli trzeba, pojedzie pani do Rzeszowa myląc go z Wrocławiem, by walczyć, z PiS-em. Jeśli trzeba, przyjmie pani trupę Rafała Trzaskowskiego. O pani niekompetencji można mówić bardzo długo. Niestety nie mam tyle czasu. Nie odnajduje się pani w pracy dla Gdańska, ale marzy się pani arena o wiele większa. I dlatego uważam, że jest pani niebezpieczna. Bo korzystając ze swojej pozycji zajmuje pani określone stanowisko, które ma służyć pani osobistym korzyściom politycznym, a jest groźne dla Polskikontynuował.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

W związku z tym, co przedstawiłem, uważam, że stanowi pani zagrożenie. Bo jest pani posłusznym narzędziem w wojnie wymierzonej w chrześcijaństwo, w rodzinę i w stabilność państwa polskiego. Absolutnie nie nadaje się pani do stania na czele naszego miasta, bo jest pani nieodpowiedzialna i przedkłada osobiste korzyści nad interes ogółuprzekonywał Tomasz Rakowski.

Źródło: wnp.pl, TVP Info

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada

Durczok zaatakował dziennikarza TVP. Dostał bezlitosną odpowiedź

ABW zatrzymało Bartosza Kramka. Jaki jest powód?