Mocne słowa Hołowni o PiS. Brudziński bezlitośnie odpowiada

Szymon Hołownia w trakcie pierwszego kongresu Polski 2050 odniósł się także do rządów PiS. Nie ulega wątpliwości, że ambicja byłego prezentera stacji telewizyjnej TVN jest bardzo wysoka. Na jego temat w kontekście sobotniego wystąpienia głos zabrał za pośrednictwem mediów społecznościowych – Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Europoseł przy tej okazji przypomniał o Ryszardzie Petru, który jeszcze tak niedawno był widziany wraz ze swoją formacją polityczną jako realna alternatywa dla rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Szymon Hołownia i jego partia w ostatnich tygodniach wzmaga się z niemałymi kłopotami. Ostatnie sondaże ugrupowania stworzonego przez byłego prezentera stacji telewizyjnej TVN nie napawają zbyt dużym optymizmem na przyszłość. Nie brak w tej sytuacji zdań, że jest to efekt powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki. Czy w tej sytuacji Polsce 2050 uda się jeszcze odbić i nawiązać bliską rywalizację z Prawem i Sprawiedliwością oraz Koalicją Obywatelską? Z pewnością najbliższe miesiące wszystko odpowiednio zweryfikują.

Szymon Hołownia i PiS

Szymon Hołownia do polskiej polityki wszedł przebojem. Pierwszym istotnym krokiem w jego karierze politycznej był start w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich. Z kolei teraz dawny dziennikarz stacji telewizyjnej TVN stara się zaistnieć w świecie krajowej polityki. Początki dla formacji Hołowni były na samym początku bardzo obiecujące. Jego formacja wykorzystała w pewnym momencie problemy Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi Platforma Obywatelska. Dziś jednak wiele w tym aspekcie się zmieniło. Ostatnie sondaże mogą martwić dawnego dziennikarza.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Nie brak zdań, że jest to spowodowane powrotem Donalda Tuska do krajowej polityki. Mimo wszystko w tej sytuacji Szymon Hołownia nie ma zamiaru się poddawać, co można wywnioskować chociażby po jego wystąpieniu mającym miejsce na pierwszym kongresie Polski 2050. Hołownia odniósł się także do Prawa i Sprawiedliwości, pod którego adresem skierował bardzo mocne słowa.

Polecamy także: Tusk zaatakował Kaczyńskiego ws. UE. Bezlitosna kontra Patryka Jakiego (wideo)

Z kolei do Hołowni za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się Joachim Brudziński. Europoseł Prawa i Sprawiedliwości napisał:

Pan @szymon_holownia zapowiedział dziś koniec PIS. Przeraziłem się okrutnie ale na szczęście przypomniałem sobie,że przed nim, nasz koniec zapowiedział już Misiek Kamiński z Red.Morozowskim a tuż po nich,sam  @RyszardPetru obwieścił nasz rychły upadek.Sami wizjonerzy i prorocynapisał Joachim Brudziński.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź