Legendarny aktor z „Czterech pancernych” w szpitalu. „Jego stan jest poważny”

Wiesław Gołas trafił do szpitala. Aktor miał mieć wylew. Artysta zasłynął przede wszystkim ze swojej kultowej roli Tomka Czereśniaka w kultowym serialu „Czterej Pancerni i pies”. Wiadomość na temat stanu jego zdrowia miał przekazać przyjaciel, który określił go jako „poważny”.

Polecamy także: Tusk zaatakował Kaczyńskiego ws. UE. Bezlitosna kontra Patryka Jakiego (wideo)

Wiesław Gołas to jeden z najbardziej popularnych i kultowych polskich artystów. W swojej karierze aktorskiej wystąpił w takich produkcjach jak „Oko proroka”, „Kasztelanka”, „Tajemnica starego ogrodu”, „Alternatywy 4”, „Czterej pancerni i pies”, „Cześć kapitanie”, „Żona dla Australijczyka”, „Kapitan Sowa na tropie”, oraz także „Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody”.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Akrualnie aktor ma 90 lat. Ze względu na wiek aktywność artystyczna aktora jest zdecydowanie ograniczona. W dodatku w ostatnim czasie do mediów dostają się informacje o problemach zdrowotnych kultowego odtwórcy roli Tomka Czereśniaka z serialu „Czterej Pancerni i pies”.

Wiesław Gołas trafił do szpitala

Wiesław Gołas to jeden z najbardziej znanych i wybitnych polskich aktorów. Zasłynął przede wszystkim za sprawą roli Tomka Czereśniaka w legendarnym serialu wojennym – „Czterej Pancerni i Pies”. Oprócz tej produkcji Wiesława Gołasa mogliśmy oglądać także w takich produkcjach jak „Oko proroka”, „Kasztelanka”, „Tajemnica starego ogrodu”, „Alternatywy 4”, „Cześć kapitanie”, „Żona dla Australijczyka”, „Kapitan Sowa na tropie”, oraz także „Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody”.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

4 września Super Express podał wiadomość o  wylewie Wiesława Gołasa. Informacji na temat stanu zdrowia znanego aktora miał udzielić „Super Expressowi” przyjaciel.

– Jego stan jest poważny, to już drugi wylew – przekazał przyjaciel aktora Super Expressowi.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Z kolei żona wybitnego aktora uspokaja jego fanów– Wszystko w porządku – powiedziała w rozmowie telefonicznej z magazynem Super Express.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź