Szokujące wyznanie Lecha Wałęsy. Nie wygląda to dobrze

Lech Wałęsa w Święta Bożego Narodzenia nie wręczy nikomu prezentu? Poważne wyznanie byłej głowy państwa w jednym z ostatnich wywiadów.

Polecamy także: Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał to zdjęcie

Lech Wałęsa udzielił wywiadu dla magazynu „Super Express”, w którym to były przywódca Solidarności oraz były prezydent Polski wypowiedział się na temat zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Wyznanie dawnego polityka nie jest raczej dobrą wiadomością dla zwolenników Wałęsy, którzy śledzą jego aktualne poczynania.

Niedawno media informowały, że Lech Wałęsa przeżywa bardzo zły okres, co do stanu jego finansów. Już rok temu w jednym z wywiadów przeprowadzonym dla Polsatu dał do zrozumienia, że wiele środków przynosiły mu wyjazdy zagraniczne. Niestety ta opcja zarobku w pewnym momencie dla byłego prezydenta stała się niemożliwa do kontynuacji. Wałęsa w kolejnych wywiadach nie krył, że jego stan posiadania nie jest w zbyt dobrej kondycji.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszeniąpowiedział przez rokiem w wywiadzie były prezydent Lech Wałęsa.

Z kolei z najnowszego wywiadu Lecha Wałęsy dla „Super Expressu” wynika, że były prezydent w dalszym ciągu stara się prowadzić politykę swoich prywatnych finansów na zasadzie „zaciskania pasa”.

Lech Wałęsa w Święta Bożego Narodzenia nie wręczy nikomu prezentu?

Lech Wałęsa udzielił wywiadu dla magazynu „Super Express”, w którym to były przywódca Solidarności oraz były prezydent Polski wypowiedział się na temat zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Z cytowanych słów przez „SE” wynika, że Wałęsa w tym roku prezentu nikomu nie wręczy.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Nie będzie żadnych prezentów, bo zbankrutowałem, nie mam pieniędzy. Mam chęci na prezenty, ale na razie nie mam za co ich kupić – powiedział Lech Wałęsa w wywiadzie z Super Expressem.

Jak spędzę te święta? A co Bóg da. Nic nie przewiduję, mam prawie 80 lat, zostało łóżeczkomówi Wałęsa.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Mam chęci na prezenty, ale na razie nie mam za co ich kupićrozkłada ręce Wałęsa.

Byłem nawet za granicą, ale to wciąż mało pieniędzy. Parę groszy jest, ale to na długi. Mam za mało pieniędzy na prezenty. Podzielenie się opłatkiem, śledź jeden na cztery osoby będzie. Sam nie liczę na żaden prezent, tylko na żonę. I nie chcę nic od nikogo, żadnego prezentu pod choinkęstanowczo oznajmia prezydent.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy