Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał zaskakujące zdjęcie [FOTO]

Dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych przypomniał pewne zdjęcie z przeszłości, które częściowo jest także związane z komercyjną stacją telewizyjną TVN. Co znany dziennikarz dokładnie opublikował na swoim profilu?

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Wokół TVN od końca zeszłego tygodnia jest bardzo głośno. Chodzi tu przede wszystkim o sprawy dotyczące nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media jest także określana jako „lex TVN”. Temat dość niespodziewanie powrócił pod koniec zeszłego tygodnia. Odrzucenie senackie weta doprowadziło do wielu krytycznych głosów po stronie opozycji. W wielu miejscach w Polsce odbyły się także manifestację, których uczestniczy wyrażali solidarność z komercyjną stacją telewizyjną.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Do sprawy odniósł się również Rafał Ziemkiewicz. Publicysta w ostatnią niedzielę napisał na Twitterze: – Osobnym cyrkiem jest, jak nagle TVN i cała reszta suplikantów zapomnieli, że przecież „pan Duda” wcale nie jest Prezydentem, tylko „długopisem”, „wielokrotnym gwałcicielem kon-sty-tuc-ji”, a wybory w ktorych go wybrano były nieuczciwe i wręcz sfałszowane. Od wczoraj już nie! – napisał dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Z kolei dziś Ziemkiewicz zamieścił zdjęcie, które ma bliskie powiązanie ze stacją TVN.

Rafał Ziemkiewicz i Zaskakujące zdjęcie

Mało kto się spodziewał, że temat „lex TVN”, a więc nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji jeszcze w tym roku powróci i będzie głośno komentowany. W aktualnej sytuacji wielu przeciwników zmian liczy na to, że prezydent Andrzej Duda skorzysta z przysługującego mu prawa do zastosowania weta.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Od początku na ten temat głos zabiera również publicysta Rafał Ziemkiewicz, który dziś za pośrednictwem swojego konta na Facebooku opublikował zdjęcie sprzed lat ze studia TVN, gdzie na dodatek występował jako dziennikarz Newsweeka.

Ano, był czas, kiedy Newsweek był porządnym i liczącym się pismem, a TVN24 przynajmniej próbował zachowywać pozory. Ale to niedobra jest przypominać… – napisał Rafał Ziemkiewicz publikując swoje zdjęcie ze studia TVN sprzed dobrych paru lat.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy