Kontrowersyjne życzenia świąteczne Neumanna. Internauci nie kryją oburzenia (wideo)

Sławomir Neumann za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił złożyć życzenia z okazji zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Mimo wszystko nagrane wystąpienie polityka wzbudziło u części internautów poruszenie i kontrowersje. Co dokładnie powiedział poseł Platformy Obywatelskiej na opublikowanym w sieci nagraniu?

Polecamy także: Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał to zdjęcie

Sławomir Neumann to jeden z bardziej popularnych polityków reprezentujących polityczne barwy Platformy Obywatelskiej, która od lipca bieżącego roku ponownie znalazła się pod skrzydłami Donalda Tuska. Sławomir Neumann tak jak wielu innych polityków postanowił złożyć życzenia z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Swoje życzenia polityk zaczął w dość tradycyjny sposób od życzenia, aby święta były zdrowe oraz także spokojne.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

W dalszej części polityk życzył: „żebyście mogli wybierać, jaką stację telewizyjną chcecie oglądać, żeby nikt wam tego nie narzucał” – tu polityk Platformy miał najpewniej na myśli ostatnie zamieszanie wokół „lex TVN”, a więc nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Mimo wszystko to końcówka życzeń wzbudziła największe kontrowersje.

Sławomir Neumann i życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Sławomir Neumann za pośrednictwem mediów społecznościowych  postanowił złożyć życzenia z okazji zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Parlamentarzysta zrobił to w formie nagranie, które zamieścił na na swoim koncie na Twitterze. W trakcie nagranie polityk życzył:

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Życzę Państwu, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę żebyście mogli usiąść wspólnie przy stole i rozmawiać o wszystkim, żebyście mogli wybierać, jaką stację telewizyjną chcecie oglądać, żeby nikt wam tego nie narzucał. I życzę wam tego dreszczyku emocji, kiedy będziecie szukać pierwszej gwiazdki, a może pierwszych ośmiu gwiazdek, albo tysiąca gwiazdek na niebie. Zdrowych, spokojnych Świątmówił Sławomir Neumann.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Na dole w trakcie nagranie pojawiały się słowa wypowiadane przez polityka. Z kolei wspomniane „osiem gwiazdek” wyświetlono jako „***** ***”, co oznacza zacenzurowane wulgarne określenie odnoszące się do Prawa i Sprawiedliwości. Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów, którym taka forma życzeń nie za bardzo przypadła do gustu.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy