Zaskakująca sytuacja na granicy. Straż Graniczna publikuje nagranie (wideo)

Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała nagranie z granicy Polski z Białorusią z sytuacji mającej miejsce po stronie białoruskiej. Z opisu dowiadujemy się, że na wysokości Usnarza Górnego w dalszym ciągu koczuje grupa około 20-40 osób. To jednak nie wszystko. Straż Graniczna poinformowała o jeszcze jednej sprawie. Poinformowano o pewnych działaniach białoruskich służb. O co dokładnie chodzi?

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu regularnie poruszana w krajowych mediach. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze, którzy chronią granicy. W międzyczasie mieliśmy do czynienia z wieloma sytuacjami, które obiegły internet i media. Mowa tu chociażby o popularnym nagraniu, na którym zarejestrowano posła Franciszka Sterczewskiego z Koalicji Obywatelskiej. Parlamentarzysta chciał przekazać leki oraz jedzenie dla koczujących osób przy granicy. Plan polityka udaremnili jednak funkcjonariusze pilnujący granicy.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

W kontekście sytuacji na granicy Polski z Białorusią było głośno także za sprawą wypowiedzi Władysława Frasyniuka. Były opozycjonista za czasów PRL w bardzo kontrowersyjnych słowach wypowiedział się na temat polskich żołnierzy w trakcie rozmowy w TVN z Grzegorzem Kajdanowiczem. Słowa byłego posła spotkała liczna krytyka.

Straż Graniczna opublikowała nagranie

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest na bieżąco obserwowana przez media oraz opinię publiczną. SG codziennie za pośrednictwem mediów społecznościowych wstawia posty na temat sytuacji na granicy.

Polecamy również: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Niepokojący wpis piosenkarki

Jeden z nich zawierał także nagranie i opis. Straż Graniczna poinformowała w nim, że na wysokości Usnarza Górnego w dalszym ciągu koczuje grupa około 20-40 osób. To jednak nie wszystko. SG poinformowało, że służby białoruskie dostarczają im na bieżąco towary. W razie potrzeby pomagają także w naładowaniu telefonów lub powerbanków.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Na terenie Białorusi na wysokości m.Usnarz Górny wciąż koczuje grupa ok.24-30 osób. Służby białoruskie dostarczają im na bieżąco towary. W razie potrzeby doładowują cudzoziemcom telefony i powerbanki korzystając z agregatu prądotwórczegopoinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Straż Graniczna.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź