Awantura w TVP. Adamczyk mocno do posła Lewicy: „Niech Pan teatru nie odgrywa” (wideo)

Awantura w TVP. Mocne starcie słowne między prowadzącym Michałem Adamczykiem a posłem Lewicy – Andrzejem Szejną. Fragment nagrania został opublikowany w sieci. Do całej sytuacji doszło w programie TVP Info – Strefa Starcia. O co dokładnie poszło?

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Strefa Starcia to program publicystyczny realizowany z udziałem publiczności. Jest on prowadzony przez Michała Adamczyka. Jego transmisja odbywa się w niedzielę o godz. 21.50. Strefa Stsrcia zastąpiła program „Bez retuszu”.

Do programu są zapraszani przede wszystkim politycy, lecz oprócz nich występują również dziennikarze, publicyści oraz również przedstawiciele świata nauki. W programie często dochodzi do utarczek słownych między przedstawicielami odrębnych poglądów. Tak również było w trakcie ostatniego programu.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Szczególnie internauci uchwycili moment, kiedy prowadzący Michał Adamczyk chciał przejść do kolejnego tematu programu. Wówczas między nim a posłałem Andrzejem Szejną z Lewicy doszło do krótkiej wymiany zdań. Trzeba jednak zaznaczyć, że od samego startu odcinka relacja między dziennikarzem a posłem nie układała się zbyt dobrze.

Awantura w TVP. Mocne starcie słowne między prowadzącym Michałem Adamczykiem a posłem Lewicy – Andrzejem Szejną

Do starcia słownego doszło między Michałem Adamczykiem a posłem Lewicy – Andrzejem Szejną w programie „Strefa Stsrcia” w TVP. Fragment nagrania został opublikowany w sieci. Mimo wszystko rozmowa między politykiem a dziennikarzem od samego początku nie układała się zbyt dobrze. Można to było zauważyć już przy pierwszym temacie, który został poruszony w programie. Chodziło dokładnie o Barta Staszewskiego i jego słowa dotyczące nowego rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych – Łukasza Jasiny.

Polecamy również: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Niepokojący wpis piosenkarki

Kolejnym z poruszanych w programie tematów była sprawa dotycząca środków dla Polski z Unii Europejskiej. Michał Adamczyk zapowiedział kolejny temat, a następnie zwrócił uwagę posłowi z ramienia Lewicy.

Unia Europejska i środki dla Polski, to też jest temat, który budzi spore emocje. Proszę mi tu tak palcem nie wymachiwać, gdyby był Pan tak uprzejmyzwrócił się do posła Szejny Michał Adamczyk.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Ucieszyłem się po prostuodparł polityk.

Przecież Pan doskonale wiedział jakie będą tematy. Był Pan o tym informowany. Niech Pan teraz jakiegoś teatru nie odgrywapowiedział dziennikarz Telewizji Polskiej.

Czym jest program „Strefa Starcia”?

„Strefa Starcia” to program publicystyczny realizowany z udziałem publiczności. Jego prowadzącym jest Michał Adamczyk. Emisja programu odbywa się w niedzielę o godz. 21.50. Program zastąpił inny program publicystyczny TVP, a mianowicie- „Bez retuszu”.

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź