Była działaczka Platformy upokarza Tuska. Napisała to wprost

Nie milkną komentarze po filmie dokumentalnym „Stan zagrożenia”, który został wyemitowany w ostatnią niedzielę przez Telewizje Polską. W materiale poruszono wątki dotyczące katastrofy prezydenckiego samolotu TU-154M pod Smoleńskiem.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Autorzy ukazali między innymi zdjęcia, na których znajdowała się ówczesna minister zdrowia Ewa Kopacz. Ujawnienie fotografii wywołało sporą falę negatywnych komentarzy pod adresem byłej minister i szefowej polskiego rządu.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Na temat tej sprawy wypowiedział się między innymi Donald Tusk oraz była działaczka Platformy Obywatelskiej – Aleksandra Wasilewska, która odniosła się zarówno do Donalda Tuska, jak i również Ewy Kopacz na Twitterze.

„Stan zagrożenia” w TVP

Film dokumentalny „Stan zagrożenia” autorstwa Ewy Stankiewicz wywołał wiele kontrowersji na samym początku bieżącego tygodnia. Materiał odniósł się do wydarzeń mających związek z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Zaprezentowano w nim między innymi zdjęcia, na których znajdowała się ówczesna minister zdrowia Ewa Kopacz.

Fotografie zdaniem autorki materiału zostały wykonane podczas prac w rosyjskim prosektorium po katastrofie smoleńskiej. Do tej pory sama Ewa Kopacz nie zabrała oficjalnego stanowiska w sprawie.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Z kolei kilka słów na ten temat wyraziła była działaczka Platformy Obywatelskiej – Aleksandra Wasilewska. Kobieta napisała w mediach społecznościowych kilka słów na temat Donalda Tuska oraz Ewy Kopacz w kontekście wydarzeń smoleńskich.

Polecamy także: Wstrząsające zdjęcia Ewy Kopacz z rosyjskiego prosektorium: „Tak ją zapamięta historia” (wideo)

Strasznie słabe państwo było w 2010 roku. Służby na dramatycznym poziomie. Nikt poważny nie został dopuszczony do sprawy. Przecież Putin potraktował Tuska, jak gówniarza. A Polaków jak ciemnotę. Zdjęcia Kopacz są na to dowodem. To są drwiny z naszych ówczesnych służb. – napisała Aleksandra Wasilewska za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter/ TVP

Polecamy także przeczytać inne artykuły: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Tarczyński mocno odpowiada Gduli w TVP. Poszło o zdjęcia Ewy Kopacz (wideo)