Tarczyński mocno odpowiada Gduli w TVP. Poszło o zdjęcia Ewy Kopacz (wideo)

Dominik Tarczyński oraz Maciej Gdula byli gośćmi programu „Strefa Starcia” w TVP. Tematem rozmowy był między innymi wątek dotyczący filmu dokumentalnego pt. „Stan zagrożenia”, który to został wyemitowany w niedzielę przez Telewizje Polską. W materiale poruszono wątki dotyczące katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Pokazano również w nim zdjęcia, na których znajdowała się Ewa Kopacz. Fotografie zdaniem autorki materiału zostały wykonane podczas prac w rosyjskim prosektorium po katastrofie smoleńskiej. Na ich temat dyskutowali między sobą europoseł Dominik Tarczyński z Prawa i Sprawiedliwości oraz poseł Maciej Gdula.

Polecamy także: Wstrząsające zdjęcia Ewy Kopacz z rosyjskiego prosektorium: „Tak ją zapamięta historia” (wideo)

Dominik Tarczyński oraz Maciej Gdula w „Strefa Starcia” w TVP

„Stan zagrożenia” wywołał wiele komentarzy, pytań oraz również kontrowersji po swojej emisji. Najwięcej emocji wzbudziły opublikowane w materiale zdjęcia, na których znalazła się była premier, a aktualna europoseł – Ewa Kopacz. Jak do tej pory była szefowa rządu nie odniosła się do całej sprawy. Z kolei w jej obronie stanęło wielu polityków opozycji, a w tym między innymi szef Europejskiej Partii Ludowej – Donald Tusk. Temat treści „Stanu zagrożenia” był poruszony w programie „Strefa Starcia” w TVP. Swoje opinię na ten temat wygłosili Dominik Tarczyński oraz Maciej Gdula.

Ciężko mi to oceniać. To wygląda na zdjęcie robione przez kogoś, kto poprosił Kopacz o zrobienie sobie wspólnej fotografii. Czasami jest tak, że zdjęcia wykonane gdzieś na szybko, trochę... – stwierdził poseł Gdula.

To jest pozowane zdjęcie, proszę spojrzećzauważył Buda będący również gościem programu.

No tak, pozowane, ale nie widzę na tym drugim zdjęciu, żeby Ewa Kopacz była jakoś szczególnie uśmiechniętakontynuował obronę Gdula.

Na słowa Macieja Gduli postanowił stanowczo zaregować europoseł PiS.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Nie wierzę w to co słyszę. Pan Gdula powiedział, że „czasami, zdjęcia robione na szybko”. Czy pan widzi jakie to jest miejsce? Tam leży ciało… Jestem oburzony z jaką łatwością porównuje pan to zdjęcie do jakiegoś przelotnego zdjęcia na dworcu PKP. To nie jest dworzec PKP, to są ofiary ogromnej tragedii. Oni są w fartuchach, a nie z walizką w przelocie. Ci ludzie nigdy nie mogą powrócić do władzy. Ich mentalność, nawet w tak traumatycznych doświadczeniach i momentach, sprawia, ze są w stanie pić kawkę i pozować do zdjęć. Gdyby ktokolwiek mnie w takim miejscu poprosił o zdjęcie, to nie powiem co bym zrobiłmówił Dominik Tarczyński.

 

Źródło: TVP / Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki