Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Joanna Senyszyn ponownie postanowiła o sobie znać i tym razem posłanka poważnie zaskoczyła swoimi słowami Adriana Klarenbacha w Polskim Radiu 24. Co takiego powiedziała znana polityk tym razem?

Joanna Senyszyn na Lewicy uchodzi za jedną z legend. Polityk przez lata słynęła ze swoich bardzo mocnych oraz również kontrowersyjnych słów. Bywa również tak, że posłanka potrafi rzucić żartem. Tak było i w dzisiejszej sytuacji. Mimo wszystko poczucie humoru Joanny Senyszyn nie wszystkim potrafi się udzielić. Dał tego wyraz choćby Adrian Klarenbach, który gościł polityk Lewicy i w bardzo wymowny sposób zaregował na opowiedziany kawał parlamentarzystki.

Polecamy także: Tusk broni Nowaka. Prędko kibic Legii przypomniał mu niewygodne fakty

Joanna Senyszyn w Polskim Radiu 24

Joanna Senyszyn to jedna z posłanek aktualnej kadencji polskiego sejmu, która bez wątpienia może się pochwalić jednym z największych doświadczeń politycznych. Mimo wszystko jeszcze tak niedawno wyborcze starty Joanny Senyszyn kończyły się następującymi po sobie porażkami. W wyborach w 2014 bezskutecznie ubiegała się o europarlamentarną reelekcję. W 2015 kandydowała natomiast bez powodzenia do Sejmu jako liderka gdańskiej listy wyborczej Zjednoczonej Lewicy. Z kolei w wyborach samorządowych w 2018 kandydowała bezskutecznie do sejmiku pomorskiego z listy koalicji SLD Lewica Razem.

Polityk swoją złą passę przerwała w 2019 roku, kiedy to ponownie otrzymała mandat posła. Od tego czasu Senyszyn jest częstym gościem mediów. W ostatnim czasie legenda lewicy gościła w Polskim Radiu 24. Jej rozmówcą był Adrian Klarenbach. W trakcie dyskusji Joanna Senyszyn postanowiła opowiedzieć żart, po którym dziennikarz zaniemówił.

– Wszystkim, jeżeli tylko mogą, radzę, żeby na świat patrzyli z tej lepszej strony i jest taki świetny dowcip, który opowiadam, że jest para w łóżku i on w pewnym momencie mówi: „wymieniłaś imię innego mężczyzny!”, ona mówi: „ale spójrz na to z jaśniejszej strony, to z Tobą poszłam do łóżka” – powiedziała znana polityk.

Po tych słowach Adrian Klarenbach zaniemówił.

– Zaniemówił pan redaktor? – dopytywała wyraźnie zadowolona z żartu Joanna Senyszyn.

Źródło: Twitter, Wikipedia

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki