Dworczyk odpowiada na słowa Tuska. Mocna riposta szefa KPRM

Michał Dworczyk – szef KPRM w Polsat News odpowiedział na komentarz Donalda Tuska opublikowany w mediach społecznościowych i dotyczący filmu „Stan zagrożenia”, gdzie poruszono wątek Ewy Kopacz. Autorzy dokumentu ukazali w nim zdjęcia, na których znajdowała się ówczesna minister zdrowia. Fotografie zdaniem autorki materiału zostały wykonane podczas prac w rosyjskim prosektorium po katastrofie smoleńskiej. Do tej pory sama była premier nie odniosła się do ujawnionych zdjęć i treści filmu.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Michał Dworczyk, szef KPRM odpowiada Donaldowi Tuskowi

Ewa Kopacz znalazła się w ogniu olbrzymiej krytyki po emisji „Stanu zagrożenia” w Telewizji Polskiej. W filmie dokumentalnym zostały ukazane zdjęcia, na których została uwieczniona Ewa Kopacz. Fotografie zdaniem autorki materiału zostały wykonane podczas prac w rosyjskim prosektorium po katastrofie smoleńskiej. Mimo wszystko po stronie opozycji nie brakuję bardzo zachowawczych zdań na ten temat.

Głos w tej sprawie zabrał między innymi były premier – Donald Tusk. Aktualny szef Europejskiej Partii Ludowej za pośrednictwem Twittera napisał: – Kiedy Ewa Kopacz pomagała rodzinom ofiar w najtrudniejszych sytuacjach, PiS z bezpiecznego ukrycia organizował akcję narodowego szczucia. I tak jest do dziś. – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Donald Tusk.

Polecamy także: Wstrząsające zdjęcia Ewy Kopacz z rosyjskiego prosektorium: „Tak ją zapamięta historia” (wideo)

O między innymi słowa byłego premiera pytany był Michał Dworczyk. Szef KPRM w Polsat News powiedział:

Jeżeli chodzi o wypowiedź premiera Tuska, to wyjątkowym cynizmem było przekazanie i oddanie śledztwa w ręce Rosjan. Myślę, że politycy i osoby odpowiedzialne za stan rzeczy, który miał wtedy miejsce, za który do dzisiaj ponosimy konsekwencje, nie powinny się wypowiadać w tej kwestii. Były premier Donald Tusk do tych osób należyocenił szef KPRM.

Źródło: Polsat News 

Polecamy także przeczytać inne artykuły: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki