Tusk stanął w obronie Kopacz. Prędko dostał mocną odpowiedź

Po emisji filmu dokumentalnego „Stan zagrożenia” w TVP pod adresem byłej premier i minister zdrowia – Ewy Kopacz padło wiele komentarzy oraz również mocnych opinii. Do tej pory sama Ewa Kopacz nie zabrała oficjalnego stanowiska w sprawie opublikowanych zdjęć w materiale Ewy Stankiewicz. Z kolei wątek fotografii jest żywo komentowany przez polityków prawicy. Na temat kontrowersyjnych zdjęć głos zabrali między innymi Patryk Jaki, Adam Andruszkiewicz, Dominik Tarczyński oraz także Marek Jakubiak. Nie inaczej jest po stronie środowiska opozycji. Głos na temat materiału Ewy Stankiewicz zabrał między innymi były premier Donald Tusk.

Polecamy także: Wstrząsające zdjęcia Ewy Kopacz z rosyjskiego prosektorium: „Tak ją zapamięta historia” (wideo)

„Stan zagrożenia” w TVP: Donald Tusk zabrał głos

Ewa Kopacz znalazła się w ogniu olbrzymiej krytyki po emisji „Stanu zagrożenia” w Telewizji Polskiej. W filmie dokumentalnym zostały ukazane zdjęcia, na których została uwieczniona Ewa Kopacz. Fotografie zdaniem autorki materiału zostały wykonane podczas prac w rosyjskim prosektorium po katastrofie smoleńskiej. Mimo wszystko po stronie opozycji nie brakuję bardzo zachowawczych zdań na ten temat.

Głos w sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał były premier, a aktualny szef Europejskiej Partii Ludowej – Donald Tusk.

Kiedy Ewa Kopacz pomagała rodzinom ofiar w najtrudniejszych sytuacjach, PiS z bezpiecznego ukrycia organizował akcję narodowego szczucia. I tak jest do dziś. – napisał Donald Tusk w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Na wpis byłego premiera zaregował Samuel Pereira.

Tak „pomagała rodzinom”, że później znajdowały w trumnach swoich bliskich ciała innych osób, kiepy, rękawiczki i śmieci. Co Pan wtedy robił?napisał znany dziennikarz.

Źródło: Twitter, TVP, Onet

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Andruszkiewicz dodatkowo upokorzył Ewę Kopacz. Zamieścił to nagranie (wideo)

Ewa Krawczyk przerywa milczenie. Napisała to wprost: Ja muszę powiedzieć parę słów